láska nebo přátelství?

Povídání jen tak... (archiv)

Re: láska nebo přátelství?

Příspěvekod martina89 v 12. březen 2010, 9:52

To je až neuvěřitelný jak to sedí.Je pravda že ze vztahu mám určitým způsobem strach trošku mě děsí ta povinnost a stereotyp.A zároven určitý zklamání z předchozích vztahů tomu jen pomáhají.Ale zase když jsme byli na tom druhým posezení tak jsem od něho čekala že udělá nějaký další krok.
No ted jsem na nemocenské což znamená že ho nějak3 týdny neuvidím tak aspon budu mít čas uspořádat si to v hlavě
martina89

Advertising program
Reklama

Re: láska nebo přátelství?

Příspěvekod fujarka v 12. březen 2010, 9:26

Koukala jsem na tvou současnou situaci (která se samozřejmě může změnit) Ty city, ze kterých jsi zmatená jsou proměnlivé a nestálé, navíc máš z toho člověka nebo ze vztahu takový strach, že se nemůžeš pořádně podívat do svého srdce. Harmonie sama sebe, promysli si co chceš od partnera od života a hlavně se zamysli, jestli už máš vyléčené všechny bolístky z minulých vztahů. :iconwink:
fujarka

láska nebo přátelství?

Příspěvekod martina89 v 12. březen 2010, 0:27

Dobrý den,už od Vánoc myslím na jednoho muže byli jsme posedět s přáteli v jedné hospůdce nic mezi námi nebylo(kromě držení za ruce)ale stále ho nemůžu dostat z hlavy.Zdál se mi o něm nedávno sen že zemřel a mě to hodně citově zasáhlo. Bohužel do dnes nevím jestli je to jen moje poblouznění a nebo jestli k němu vážně neco cítím,pracujeme ve stejné práci.Nevím jestli to mám přejít a nebo se ho snažit získat, :koniczinka:
martina89

Zpět na VZKAZY, RADY...