taky se vam stava, ze ......

Povídání jen tak... (archiv)

Re: taky se vam stava, ze ......

Příspěvekod fujarka v 11. únor 2010, 10:04

Ahojky Gabrro,
myslím, že takovéhle životní etapy jsou běžné u všech, co pomáhá je věřit, že se věci změní a hlavně změnit sama sebe. Člověk zažije pár držkopádu v životě, ale když věří a zkouší dál, tak to určitě jednou vyjde. Tam jde o to uvědomit si co je špatně a analyzovat, třeba když si vybíráme partnery co nám ubližují, tak je na místě jít hodně hluboko do sebe proč to tak je a jak to vzniklo, protože tím, že si to pořešíme, vyřeší i tyhle partnery a začnou k nám chodit jiní.
Když je někomu ouvej, tak nejlepší medicína je starat se o sebe jak nejlépe umíš a začít se rozmazlovat, chodit cvičit, na kosmetiku, dobře se oblékat, najít si vlastní aktivitu, která tě baví až do té doby, co nenajdeš svou vlastní harmonii a sebevědomí, pak můžeš naplno začít znovu něco tvořit. :3057:
fujarka

Advertising program
Reklama

taky se vam stava, ze ......

Příspěvekod gabrra v 11. únor 2010, 4:04

Taky se vam stava, ze nekdy se zastavite a nevite, jestli jdete zrovna tim smerem, kde jste chteli jit?!
Je mi 33 let a mam zrovna dneska pocit, ze smer meho zivota jsem si neurcovala ja, ale zivot sam....
nebo je to snad o tom ucit se prijimat vse zle i neocekavane dobre? I kdyz mam jeste silu a viru, ze vse se v dobre obrati, stane se to opravdu nebo se mam pripravit na nejhorsi a akceptovat....ach jo
dneska je den D, kdy si sectu muj zivotni uspech a neuspech, stesti a velke i male prohry a nevim, zda jsem
nad prumerem normalnosti...
Verit a bude ti uvereno - ja opravdu verila a chtela....... , myslim, ze to nefunguje i kdyz si nepreju, aby to nefungovalo.....
Verite? a plni se....?
Gabrra
gabrra

Předchozí

Zpět na VZKAZY, RADY...