taky se vam stava, ze ......

Povídání jen tak... (archiv)

Re: taky se vam stava, ze ......

Příspěvekod gabrra v 22. únor 2010, 4:21

Ahoj, dobre rano

na toho poustevnicka cislo uz nemam, jen jednou jsem ho v duchu prosila at mi pomuze...mela jsem
tezkou chripku a myslela, ze to neskoci...je fakt, ze jsem citila, ze mou ,, sms ,, dostal, ale jestli jsem
se z toho dostala jeho pomoci ci leky to nevim...
Kdyz ted na nej tak myslim, tak treba on na me taky, ucitil uz tehda uplne vsechno...ja citim druhe jen, kdyz jsem nejak - on line.
Tehdy dokazal popsat a namalovat energie v mem byte,i kde bydlim
Takze kdyby se mu chtelo, najde me, to vim...neskoncilo to mezi nami fakt nejlip, myslim, ze jsem ho ranila
,, jako vdana zena,,
Jednou to zkusim, se s nim zase spojit, az ucitim, ze ted je ten moment a uvidime.... :rosa14:

P.s. ty pupinky jsem mela pred jeho zasahem opakovane, dohromady asi 6 krat v zivote.
Od jeho carovani uz nikdy vic.....asi mi neco vylecil v dusi.. :oops:
papa dobrou :dziecko:
gabrra

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Florianela v 21. únor 2010, 16:59

Ahojky Gabrro :3057:
to jsem rada, ze se ti u nas na strankach libi. :angelicek: A jen pis, co te napadne a ptej se, pokud te neco zajima. :iconwink:
Jinak me zaujalo, jak jsi psala o tom clovickovi, co ti vylecil pupinky. A ty na nej nemas zadny kontkat? Ze by ses mu treba mohla ozvat. :banane_danse: :iconwink:
A co se tyka tech lidicek, kteri se zajimaji o stejne veci. Hodne mi pomohly tyhle stranky, zde jsem poznala par zajimavych lidicek a vytvorila se mezi nami krasna pratelstvi.
A dale zkus se podivat na nejake seminare neo kurzy o tom, co te zajima. Tam potkas dosti lidicek, kteri budou stejne naladeny jako ty. :iconwink:

Preju krasny a slunickovy den! :suny2: :koniczinka:
papapa
Florianela

Příspěvekod fujarka v 19. únor 2010, 9:25

Ahojky Gabrro,
už jsem to tu mnohokrát psala, k vidění nám brání strach a když jsem poprvé uviděla své anděly strážné, tak jsem vykřikla a bála se chodit spát... Ono se to lehce říká a člověk si to přeje a když přijde na věc, tak je pěkně zbobkovanej... Nikam se nekoukám, když to není nezbytně nutné, to už jsem se naučila, ono totiž pak vidíš i ty negativní energie a to je občas dost nepříjemné... To samé s minulými životy, když řešíš nějaké trauma a teď se tam podíváš a vidíš třeba nějaký masakr, tak tě to taky umí pěkně rozhodit. Takže nekoukat kam nemusíme koukat pro pochopení...tím se řídím já...
Jinak to metro a hromadnou veřejnou dopravu taky nemusím a je mi značně nepříjemné, když mi lidé šlápnou do aury :eusadoh: :naughty: :czeka:
fujarka

Příspěvekod gabrra v 19. únor 2010, 3:03

Ahojky Bosorinko

Ja takovych par lidi znala, ale vetsinou se rychle z meho zivota znovu vytrati.
Jednoho fakt nezapomenu. Jmenoval se Samuel. Studoval ctyrletou samanskou skolu v Zurichu. To byl fakt machr. Byl mladsi o par let nez ja,vypadal jako opravdovy mag z knizky pro deti.
Mel opravdu mistrovske vlohy. Skoda,kontakt byl prerusen z me strany. Mela jsem pri nem pocit, ze rostu kazdym dnem, kdyz jsem byla s nim. Byla jsem tenkrat jeste vdana a nedelalo to dobrotu :oops:
Mel sveho mistra a i s nim potom bydlel. Vzdycky mi rikal, nechapu, ze jenom ty dokazes u me v byte zustat
tak dlouho a nic ti nevadi. :ugeek: Myslel tim svou energii, pry z toho boli hlava a clovek se citi neprijemne, me bylo u nej bajecne, kdybych se tak citila jak u nej kazdy den :suny2:
O svem umeni me presvedcil, kdyz se mi jednou po celem mem tele vytvorily male cervene pupinky, bylo jich snad stovky, dle lekare z testu nic zavazneho, jen porad byly ty pupinky se mnou a neztratily se, az jsem to rekla jemu, udelal mi ritual asi deset minut, napsal na kus papirku sve prani, aby se to ztratilo.
Ono se to fakt ztratilo, den na to, jsem mela uz o polovinu min a po 2 dnech NIC!!!
Nedokazala jsem uverit svym vlastnim ocim. Tady jsem si uvedomila, abych verila vic...
Na nemoci byl fakt machr. Jako clovek hodne uzavreny pro druhe, nenastoupil ani do tramvaje, citil se pry hrozne.Nekdy na nej myslim, co asi dela a rada bych ho videla, tak doufam, ze zase jednou osudove... :angelicek:
gabrra

Příspěvekod gabrra v 19. únor 2010, 2:18

Bonjour Fujarko
zdravim ze zeme plne vina :D

Jsou tady vice ledabyli a na prvni pozici tady nestoji - poradek je zaklad vseho.
Nedaleko ode mne je typicke francouzske bistro. Pani domaci tam pripravuje sendwice na terase, kde se i kouri. Zadny strach z necistot nema, protoze jednou a tou rukou kouri cigaretu, vklada do sendwice salat a maso a korunni to zkasirovanim. Co me vsak udivuje jeste vic, ze to nikomu z objednavajicich nevadi :0996: To je basta, co? :mrgreen:
Co asi dostane hodne hospodynek - casto se nevyzouva , kdyz se prijde domu...navstevy automaticky nezouvaji boty a chodi i po koberci.
Nakoupit domu prezuvky je lepsi, ze? Takze je to tady ucim ja :sarcasm:

V etikete chovani je to myslim o trosku lespi nez v Cesku, zdravi se, preje se, podava se ruka nebo se pusinkuje na licka, objima se, jsou otevreni, maji bezelstny zajem jestli je vse v poradku, pratelsti,umi a radi se deli o radost, je tu vic pozitivum mezi lidmi, mam vic dobrych nez spatnych zkusenosti.. :023:

andel Romanka

Fujarko, mam prece jen pocit, ze chodi Romanka porad ta stejna, ja ji poznam, kdyz prijde, upozornuje porad stejne a citim ji porad stejne...ma rada, kdyz hraju na klavir..oh la la :3057:
Kdyz prijde nekdo jiny, tak to poznam, ,, meni se jinak vzduch, citim, ze je to nekdo jiny Lkwiatek: nebo jsou si tak podobni.
Nemyslim, ze jsem na super stupni v dialogu, mozna mi to i chybi. Mam nejistotu zajit dal, takze to odkladam, i kdyz jsem nekdy fakt na dobre frekvenci.Je fakt, ze strach dela hodne.
Pred rokem jsem cvicila 5 tibetanu, asi 5 mesicu....energie se mi zvedla, otevrenost asi taky, ale presto jsem se nedostala dal, vylepsit kontakt. Ta ma neduvera lezi ve strachu z manipulace.
I v zivote jsem takova, ze radeji vse od zakladu zmenim, nez se nechat vlacet kam se zrovna nekomu hodim.
Fujarko, ty je dokazes videt, andely? :3148:

zatim papa dobrou
gabrra

Příspěvekod Bosorka v 18. únor 2010, 18:27

Ahoj Gabroo,
přeně jak ti psala Fujarka,je to o tom,že člověk musí cítit komu to říci a komu ne.Na mě se taky někteří lidé ze začátku koukali jako na blázna.Potom jsem si našla toto fórum,kde mi hodně pomohli na cestě dále a kde jsem našla super lidičky.A je zajímavé,že mi život takové lidi,kteří v něco takového věří dává do cesty a to je velmi příjemné,protože si můžeme říci veškeré zážitky co máme.
Mějte se krásně.Bosorka
Užívej si každý den,jako by byl tvůj poslední.
Bosorka

Příspěvekod fujarka v 18. únor 2010, 10:11

ahoj Gabrro,
klidně piš jak je libo :iconwink: Andělé se mohou jmenovat jakkoliv, ale z vlastní zkušenosti vím, že mají raději, když se jim říká jednotně třeba "andělé" Nevím, jak je to u tebe, ale v určitých časových obdobích se mi střídají jednotliví ochránci. Dlouhou dobu to byl Michael, pak Gabriela, Haniel, .takže nemá vlastně smysl vybrat si jednoho se kterým komunikovat, protože máš u sebe perfektní tým a ne jednoho anděla :woblokach:
Jinak co se týká o mluvení o těchto věcech, tak držíme nepsané pravidlo, že se o tom "natvrdo" nebavíme před lidma, co nám nerozumí. Prostě když jsme mezi "zemákama", tak žijeme normální pozemský život a když jsme mezi "ezoterákama" tak si pokeckáme o jiných věcech. Není to o rozdělování, své přátele z obou skupin mám ráda, přiřazuji to spíš ke koníčku, já bych se taky nechtěla se svým přítelem bavit třeba o košíkové...
Jinak není podmínkou aby se tvůj partner věnoval ezoterice, můj se nevěnuje a taky poslouchá jenom po troškách a v malých dávkách :1518: , stačí, že mi věří....A už si zvyknu, že občas ztichnu a na něco koukám, tak se pak hned zvědavě ptá co tam zase mám :1518: ... Náhodou je to fajn uzemnění, protože já jsem takhle hodně ulítaná, tak se to hezky vyvažuje :suny2:
Jsi ve Francii jo? Hm, tam mi moc chutná tamní kuchyně mňam, jezdívala jsem tam na služební cesty a francouzi jsou pohostinní, i když na můj vkus ne zrovna čistotní... :1518:
fujarka

Příspěvekod gabrra v 18. únor 2010, 2:17

Ahoj Florianelko a Fujarko

Nevim, jestli je to tim, ze jsem sem napsala.., ale opravdu jsem jako vymenena... :smil68:
Premyslela jsem o tom, co jsi mi psala i o tom jak ma muj zivot vypadat nebo spise jak chci, aby vypadal.
Sice nedokazu jit jako hodne lidi z meho okoli tvrde za veci,ja snad na to nemam ani charakter, ci lenost? :oops: , ale doufam, ze mou silou vule muzu zmenit hodne k obrazu memu...
:smil68: Co me strasne tesi je, ze jsem nasla tyto stranky. Nikdy jsem si nemyslela, ze se takhle easy
muzu s nekym pobavit o andelech. Ja se nikdy hluboko nezacetla do knih o andelich, aurach, videni..
Neznam fakt nikoho, s kym bych se otevrene pobavila o tom vsem.. Muj byvaly manzel se mi smal, no nic..uz je taky byvaly :iconwink:
Promlouvam na andely uz od ranneho detstvi, je fakt, ze kdyz mam stress, tak treba i 3 tydny davam ,,andelskou dovolenou,,
Delala jsem hodne veci jinak a asi spatne, na foru jsem si precetla veci!!!!!!!!! :clapclap:
Nevim proc, ale zarazila jsem se v povidani o jmene andela.
Uz asi deset let nazyvam meho nejblizsiho andela jednoduse - Romanka
Ona sama mi to jmeno rekla, takze po precteni na foru, jsem se zarrazila, je ona opravdu andel???
Treba neni, ze..co pak asi je ?.uz bych to jmeno ale nedokazala zmenit, ona pro mne porad bude Romanka.
Chodi me casto varovat...a tak ji vzdy dekuju,ze je se mnou Lkwiatek:

Budu koncit, jinak jsem schopna taky napsat sloh na 5 stranek :o

papa :idzjuz:
P.s.nemam hacky a carky, ve Francii vse chybi na klavesnici, tak doufam, ze to jde prelouskat :0304:
gabrra

Příspěvekod gabrra v 14. únor 2010, 7:16

Dobre ranko Florianelko, dekuju za tvou odpoved, je tam hodne toho, co si myslim stejne jako ty... :koniczinka:
Premyslim o tom, co jsi napsala, takze si nechavam cas nez ti odepisu

preju ti taky den plny slunce :suny2:
gabrra

Příspěvekod Florianela v 11. únor 2010, 13:42

Ahojky Gabrro :3057:

jak pise Fujarka, stava se to kazdemu, to zastaveni. A myslim si, ze je i dulezite se takhle zastavit, a zacit premyslet o tom, kam jdes. A hlavne o tom, jestli v te ceste chces pokracovat. Jestli jdes po ceste srdce anebo ceste ustupku, s neustalym opakovanim nesmim a nemuzu, bojim se, a co kdyby to nevyslo. Bud rada za to, ze ses takhle zastavila, pac sis dala moznost prehodnotit, co vlastne v zivote chces. A treba i vyrazit jinym smerem.
Jinak opravdu zivot neovlada tebe, ale ty jeho. Ono je pomerne dost tezke prijmout pravdu o sobe a hlavne o tom, ze my jsme tvurci sveho zivota. A neustale dostavame to, co si prejeme. Dulezite je si uvedomit, jake myslenky mas, pozitivni ci negativni? Kdyz si neco prejes, veris ze se ti to splni, anebo mas neustale pochybnosti, ze to nevyjde? Strach je jedna z nejsilnejsich emoci, a je hluboko zakoreneny v kazdem z nas. A pokud u nas prevazuji ustrasene myslenky, tak se nam moc tech pozitivnich veci v zivote ani dit nemuze. Dale nas ovladaji i presvedceni, a to nejen ta nase. Ale presvedceni, ktera jsme od malicka slyseli doma od rodicu, pratel a ve skole. A snazime se temto presvedcenim prizpusobit, vedome, ale i podvedome. Neustale slysime, v televizi, od blizkych, ze tohle neni mozne, takhle to preci nefunguje. A tohle vse se nam uklada do podvedomi, ani si kolikrat neuvedomujeme, ze casto ve svem zivote reagujeme podle toho, co jsme zaslechli a co se nam ulozilo do podvedomi. Napr. penize jsou spatne, je to zlo, nosi akorat smulu, lidi s penez blbnou. Vidis to i ve svem okoli, v bulvaru, ve zpravach, vidis, jak lide kteri jsou bohaty, tak sklouznou k drogam, nebo maji jine moresy, nebo jejich zivot tvori jen honba za stale vetsim bohatstvim. Tim se ti jen utvrzuji presvedceni o penezich. Pritom penize jsou krasne energie, a neni to zlo. To same zazivame i v lasce. Vsude kolem vidime, jak si jsou lide neverni a ve jmenu lasky pachaji vselijake ciny.
Proto je dulezite zacit nad sebou premyslet a zjistit, cemu clovek veri. Zacit se poslouchat, co komu rikas o sobe, o jinych, jak hodnotis udalosti ve tvem zivote. Jak vlastne myslis, jake myslenky te nejvice zamestnavaji. Jaka veskera presvedceni si behem sveho zivota prebrala a zda se chovas podle nich. Konkretne od rodicu, to muzou byt i pozitivni, kdy te rodice chvalili a rikali ti, zi jsi nejlepsi, a nejchytrejsi budes v zivote uspesna. A ty se snazis neustale byt ta nejlepsi, nejchytrejsi a uspesna. A koliktrat se toho tezko dosahuje.
A co je vlastne zle? Proc je to zle? Protoze nam to zpusobi bolest? Ja kdyz si zrekapituluju svuj zivot, tak ty "zle" veci, ktere se mi kdy stali, mi prinesli nejvice zkusenosti a poznani. Donutili me, se nad sebou zamyslet a k tomu, abych zacala ve svem zivote neco menit. A hlavne se ve mne probudila obrovska touha, chtit zazivat mnohem vice radostnych udalosti a mene tech bolestivych. Ale musela jsem pro to neco udelat. A kouknout se do sebe. A zjisit, jaka jsem, co davam lidem kolem sebe, co vyzaruji a co pritahuju. Neustale plati pravidlo, vrana k vrane seda. A proto, kdyz clovek je negativni, ma kolem sebe i takove lidi, a dejou se mu takove udalosti. Dale plati dalsi z pravidel, ze lide kolem tebe ti nastavuji zrcadlo o tobe same. Vlastne ti prokazuji obrovskou sluzbu a ty jim. Protoze diky jejich reakcim a cinum, ktere udelaji a tebe nastvou ci zrani, muzes zjistit, jak ty vnimas sama sebe, jak dalece se mas rada. Veci, ktere se mi nelibi na druhych, jsou presne ty, ktere nemiluji ani na sobe. A dulezite je sahnout si i do svedomi, zda se ti svym zpusobem ty tragedie v tvem zivote libi. Ostatni te pak lituji, mas jejich pozornost a zapadas do jisteho vzorce normalnosti.
A co jsem zatim zjistila, tak je to nekoncici prace sama sebou. Vec, ktere se clovek bude venovat cely zivot. :1518:
Ale verim, a plni se. Ale vim, ze proto musim neco udelat. A kdyz se neplni, tak vim, ze bud neprisel jeste spravny cas, nebo ze to brzdim tim, ze neverim. Anebo to prani neni vubec pro me dobre. Proto je dulezite vzdy sva prani zkonzultovat se svym srdcem. A zkusit si i predstavit, co by bylo, kdyby se mi to splnilo. A pokud pri te predstave, v tobe zahloda cervicek pochybnosti, tak zkoumat proc tam je. Zda se bojis splneni prani anebo se rozhodnout pro prani jine.
Dulezite je vedet, ze nejdulezitejsi clovek v tvem zivote jsi ty. A nikdo jiny. A clovek ma delat jen ty veci, ktere prinasi radost jemu.
Jinak me konkretne se zivot hodne zmenil. A spousta vztahu se zmenila k lepsimu. Rodinne i pratelske. Ale bylo dulezite zacit neco delat. A i tech bolestnych udalosti v mem zivote je mnohem mene.
Koukam, ze jsem stvorila roman na pokracovani. :1518:

Preju krasny a slunikovy den! :suny2:
papapa :3057:
Florianela

Další

Zpět na VZKAZY, RADY...