PROSÍM!!

Povídání jen tak... (archiv)

Re: PROSÍM!!

Příspěvekod anastazie v 24. duben 2010, 9:00

Dobré slunné dopolední, nezoufej bude lépe. Jen chtít. Bojuj s tím. Jsem taky bez práce.Je mi 47. tak si umíš představit jak se vesměs koukají na můj životopis, ale já aspoň nazuji kol. brusle a jdu si zabruslit, jezdím do úmoru na kole a HLAVNĚ - miluji přírodu. Zajdi si do lesa a obejmi si strom a vnímej jeho pozitivní energii a to jak šumí listí v korunách stromů kol.
Pěkné jaro.A :smil68:
anastazie

Advertising program
Reklama

Příspěvekod lžička v 08. leden 2010, 18:40

Zdravím tu všechny zlatíčka a moc děkuji :3057: za upřímné rady.Nejprve musím vyřešit finanční spor.Denně prosím andělíčky o pomoc.Již dlouho věřím na věci mezi nebem a zemí,občas mívám varující sny.Jsem moc ráda,že jsem na tyto stránky narazila Lkwiatek: ,hodně mi to pomáhá.Všem děkuji :smil68: a přeji hodně lásky!Pa pa :idzjuz:
lžička

Příspěvekod Natascia v 08. leden 2010, 9:38

Lžičko, pokud ráda čteš, zkus si zalovit v esoterické literatuře autora Dana Millmana a jeho titul Nevšední okamžiky!! Myslím, že tam je mnoho cenných informací, které bys mohla využít! A myslím, že si ho oblíbíš... :koniczinka:
Natascia

Příspěvekod ppd25 v 07. leden 2010, 9:29

Ahojky lžičko :3057:

pokud bych ti mohla nějak poradit, tak bych začala měnit jednu věc. Hezky pěkně postupně, bez stresu a v klídku. Je úžasné, že snažíš neubližovat druhým svým chováním a jednáním. V dnešní době takových lidiček ještě moc není. Ale co je pro tebe teď nejdůležitější, je, začít se chovat tak a jednat, abys především neubližovala sama sobě. Zkus popřemýšlet o tom, jaké tvé chování v rámci neubližování druhým, tobě moc radosti nepřináší, víš, že si u toho říkáš, tak by to mělo být správně, je to slušnost. Ale necítíš radost, a je to spíš povinnost. Tam začni. Zkus přemýšlet a najít, jak by to šlo jinak. A hlavně neboj se dělat a říkat věci, u kterých cítíš, že jsou správně, ale myslíš si, že by druhého mohli zranit. Ty jsi zodpovědná jen za svojí půlku vztahu. Takže pokud budeš jednat s láskou, tak i nepříjemné věci se dají říct tak, aby neublížili. I odporovat se dá. :1518: Tak začni myslet na sebe, neboj není to sobectví, ale říká se tomu sebeláska. Ta je důležitá. A když se začneš mít pomalu víc ráda, uvidíš, jak se kolem tebe změní i okolí. V pozitivním slova smyslu. :3057:

Přeju krásný a sluníčkový den! :3057:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Natascia v 07. leden 2010, 9:27

Ahoj lžičko, je mi jako kdybych četla svůj příběh před mnoha lety.Nehoda, ztráta zaměstnání, pocit že jsem nešťastná v manželství. Všechny výzvy ( nehoda atd. ) jsem se snažila využít ve svůj prospěch a dnes jsem za ně vděčná a cítím to tak, že dnes je i moje manželství šťastnější a hezčí než kdykoli před tím. To píšu, abych na sobě dokázala, "Není kaše horká jako když se uvaří" a že se vše vyvíjí, jde o to, jak jsme schopni se nasměrovat. Ale základem asi bude ponoření se "do sebe" a pokus o nastolení vlastního míru. Pak teprve bude nastolen mír i v lidech a záležitostech kolem nás. Hlavně nevěš hlavu, přečti si vzkaz od Metatrona a pusť se do práce!!! :idzjuz:
Natascia

Příspěvekod lžička v 06. leden 2010, 21:14

Moc děkuji za odpověd,určitě v mém životě je třeba změnit spousta věcí.Snažím se nikomu nijak neubližovat,ale u mě platí dvojnásob,za dobrotu na žebrotu.Doufám,že se vše obrátí k lepšímu Lkwiatek:
Děkuji a přeji moc hezký večer :3057:
lžička

Příspěvekod ppd25 v 06. leden 2010, 20:47

Ahojky lzicko,

urcite bude lip. Vis,ale aby bylo lip, tak je pro to treba neco udelat. Tyhle udalosti, ktere po sobe nasledovali, te upozornovaly, ze v tvem zivote je neco nefunkcni a je to treba zmenit. Hlavne zmenit sama sebe, jak se koukas na svet kolem sebe. A mam pocit, ze to bude souviset s tvym manzelstvim, s tvym pocitem nestastnosti. S tim je treba neco delat, vis. :3057: Vis neco v tobe uz nechce byt nestastne, tak to na sebe takhle razantne upozornuje.
To s tatinkem me mrzi. Bohuzel, to k zivotu patri a ver, ze je ted spokojeny a stastny. A hlavne zije ve vasich srdickach. :3057:

Preju krasny zbytek vecera! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra
ppd25

PROSÍM!!

Příspěvekod lžička v 06. leden 2010, 19:58

Pěkně všechny zdravím a moc prosím,pomožte,nevím jak dál.Jsem tu nová,je tu plno milých lidiček,tak snad.Minulý rok byl pro mě moc smutný.V únoru jsem havarovala,v březnu propuštění z práce,v červnu mi zemřel otec.V manželství jsem dlouho neštastná,ale odejít nedokážu.Navíc velké finanční problémy.Prosím,odpoví mi někdo,bude líp?Moc děkuji,všem krásné dny! :idzjuz:
lžička

Zpět na VZKAZY, RADY...