Poděkování

Povídání jen tak... (archiv)

Re: Poděkování

Příspěvekod Violet.11 v 17. leden 2010, 20:31

Ahojky Leničko :3057: ,
vítám Tě tu :idzjuz: Jsem ráda, že se Ti tu líbí. Holčiny to tu pomalu "rozjíždí", tak se Ti tu bude líbit ještě víc :1518: Je tu spoustu nových témat a koukám, že ještě bude, tak si tu každý najde to svoje :1258:
Andílci jsou boží :023: Nedávno jsem prosila o pomoc archanděla Rafaela a naprosto úžasný :023: , ale potřebovala bych helpnout víc jenže nevím jak. Egouš furt doráží, nezbeda. Doufám, že na Tebe ne :1518:
Reiki je taky krásný, jen hledám nějakého mistra a všichni musí být daleko! No nic.
Měj se krásně a hezký zbytek dne :3057: :rosa14: :koniczinka:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Poděkování

Příspěvekod Sotiriana v 04. leden 2010, 21:03

Dobrý večer.
Na tyhle stránky jsem jednou narazila , když jsem byla hodně unavena z dění okolo sebe.Vím,že mi tyhle stránky doporučili mi drazí anděličcí.A chtěla bych touto cestou poděkovat Vám - týmu co se snaží pomáhat lidem takovým to - moderním způsobem:)Chtěla jsem moc poděkovat mým andělům,kteří mě doprovázejí celý život a moc jim děkuji,že mo pomohli před pár lety najít cestu k první knížce od Doreen Virtue.Od toho dne se mi změnil můj způsob smýšlení a dalo by se říct,že ikdyž mi bylo tehdy 14 či 15 , pomohli mi snášet úskalí mé cesty.Moc ráda vzpomínám na své kroky poznávání andělské říše - ikdyž ani teď jsem ji celou nepoznala,ale mám na mysli první komunikace- víra- pády a opět najitá víra. Myslím,že nyní když mi už bude brzo 20 jsem už udělala jisté pokroky a rady,které mi přicházejí od různých ,,hlasů" už bez žertu poslouchám a řídím se jimi.Ať zní sebebláznějic,vždycky mají tu krásnou -pozitivní stranu.Nebojím se jít a řídit se jejich rady,protože vím,že radí ze vší láskou.Chci poděkovat Vám,že mluvíte o takových to věcech na rovinu a hrdě si za nimi stojíte.Já ve svém okolí nemám moc lidi postavené na této úrovni -ale mám svojí maminku,která mě přivedla a podporuje v této cestě i ji neuvěřitelně moc děkuji.Díky ní jsem si nechala udělat Reiky I.a -ikdyž se její manipulaci teprve učím -myslím,že po 2 letech jsem už pochopila jejich podstatu a cítím se i na další stupeň.Je to kráné,když máte okolo sebe lidí,kterým na Vás záleží a ikdyž nejsou ,,hmatatelní" Vím že jsou okolo mě......
Nejkrásnější pocit ovšem je,když cítím přítomnost nějaké ,,hodné" dušičky.... je to krásné -moc bych přálá Všem mým ostatním vrstevníkům aby zahodili všechny materiální podstaty či jejich zamlžené cítění atd.aby mohli spatřit a cítit to co my všichni na těchto stránkách... Moc Vám děkuji za tyto stránky a ten nejkrasnější pozdrav plné lásky pro Všechny čtenáře těchto stránek a pro - ,,tým" přeje Lenička - Sotiriana :3057:
Sotiriana

Zpět na VZKAZY, RADY...