proč mají ryby problémy,sou snad prokletý?

Povídání jen tak... (archiv)

Re: proč mají ryby problémy,sou snad prokletý?

Příspěvekod šermíř v 29. listopad 2009, 0:58

Tet´časněráno sedím přet touhle mašinkou a přemejšlím jestli má vůbec cenu něco dělat jsem napokraji svých fizických i psichických sil a upadám do černoty.Možná se někdy potkáme možná ne.Já už mám svůj příběch dopsaný a vým co následuje nebudu se vzpírat osudu.Nechám plinout věci tak jak půjdou zasebou.Slabí jedinci odcházejí a přenechají místo těm silným a zdravím to je řád přežití v tomto vesmíru a čase.Sbohem.
šermíř

Advertising program
Reklama

Příspěvekod šermíř v 25. listopad 2009, 22:49

Děkuji za radu Fujarko zvláštní jméno.Vždycky se pozastavuju nad přezdívkami a snažím si představit jak nebo podle čeho si ji člověk vybral.Utebe si představuji Strom na vršku který má nádherně zabarvené listí jako napodzim.Vlaje mírný vítr a skrs to listí vydává zvláštní uklidnˇující melodii.Jak můžeš vyčíst je mi líp i když nevím na jak dlouho.Někdy prostě stagnuju a sem napokraji všech sil a nejradči bych to zabalil tady natom světě,ale pak si říkám nikdy sem nic nevzdal bez boje i když má protivník výhodu že ho nevidím.Já si poradím možná si vyrobím nějakou dýku a při výrobě do ni dám lásku a výru třeba to pomůže.
šermíř

Příspěvekod šermíř v 25. listopad 2009, 19:55

Nazdar děvčata tak jsem si najivně myslel,že se člověku uleví,když to zesebe schodí,ale mně dnes bylo tak mizerně jako kdybych snad něco proved.Dřív jsem se hodně zajímal o magiji a okultní vědy,když jsem dělal šerm.Všechno samozřejmě jako samouk.Skoušel jsem astralní cestování i ivokační otevření pentagramu,ale právě to ale.Povedlo se mně kolikrát usnout,prostě to bylo silnější než já,už jsem prostě zapomněl rituál dokončit a uzavřít tetˇmám jen obavi jestli jsem si náhodou něco nepřitáhl stěch svích toulek nakonec jsem stoho dostal takovej strach ,že knihy jsem dal pryč a navšechno se snažil zapomenout.nejhorší je že mám pocit že to neštěstí přenáším i nadruhý.pokud to bude nutný tak se prostě stáhnu stejně sem nato zviklý,ale strašně nerad bych vás dostal do jakývkoli problémů.
šermíř

Příspěvekod Slunečnice v 25. listopad 2009, 13:15

ppd25 píše:Co si budeme povídat, těch hezkých snů má v poslední době málo lidí. Je období rušení starých vzorců atd., takže si všichni užíváme i ve snech. :1518: Mě se povede tak 1x a 2x do týdne, že mám relativně pohodový sen. :) Tak buď rád, že máš možnost si to takhle pořešit.

Uf, můžu potvrdit :( . Já prostě nemám hezký sen - možná tak jednou za 2 měsíce :lol: . A to přitom "v realitě" je dost věcí OK, nemůžu si stěžovat - a zdají se mi děsné kraviny. Před několika lety, když jsem byla na gymplu, jsem na tom psychicky byla blbě a přitom se mi sny zdály většinou hezké :smil68: . Je to vše nějak opačně :0304: .

Jinak Šermíři, koukla jsem se na Tvůj horoskop a člověče, to je samá Voda - kýble citu :iconwink: , kdežto Oheň v podstatě žádný. Věřím tomu, že si skutečně něco jakoby "vyvažuješ" z minulých životů, kde jsi asi něco "přehnal", proto ses teď narodil s takovýmto citlivým a do jisté míry labilním horoskopem.
Ale jinak klobouk dolů - pereš se úžasně :023: .
Přeji hodně štěstí v Tvém dalším životě :koniczinka: :suny2: :koniczinka: :suny2: :3057: :papapa: .
Slunečnice

Příspěvekod fujarka v 25. listopad 2009, 9:35

Pokud bude chtít, tak se na něj jukneme, akorát bych ho radši měla u toho, tohle je poměrně velkej zásah :eusathink:
fujarka

Příspěvekod ppd25 v 25. listopad 2009, 8:58

Ahojky Šermíři :3057:

děkuju za tvůj vzkazík. Už nikdy nebudu lamentovat nad svým údělem. A smekám, žes to všechno tak zvládl. :clapclap:

Jinak k tvému životnímu příběhu, je opravdu silný a řeknu ti, a hodně karmický silný. Takže to bude chtít i víc práce. Takže jestli souhlasíš a děvčátkům se do toho bude chtít jít, tak se pak na to můžeme juknout. 100% tam máš magie - i sexuáĺní rituály z minulých životů a myslím, že i spoustu smluv i s podsvětím. Takže Iwanko a Fujarko, chce se vám do toho? :iconwink: A v tomto případě i bych tvůj problém řešila spíše soukromou cestou.

Přeju krásný a sluníčkový den! :3057: :suny2:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod šermíř v 24. listopad 2009, 22:28

Děkuji za podporu,kterou mi nabízíte a je mi naprosto jasné,že nejsem jediný kdo má problémi.Ano ten pocit že je člověk jiný a nepatří mezi ostatní velmi dobře znám.Už od dětství jestli se tomu tak dá říkat se stali věci které člověk nerad sdílý s druhýma a které nemohl nijak ovlivnit,ale které bohužel ovlivnili jeho a stále ovlivnˇují.Když mi byli asi tak čtyři roky tak sem byl sexuálně zneužitej a to mělo vliv na moji komunikaci se svým nejbližším okolím.Všeho sem se bál,stranil se ostatních což v menší podobě zůstalo dodnes.Ještě dnes mám hrůzu ze sklepů hlavně,když je tma.To mně polije studenej pot a celej se rozklepu.Rodiče byli oba alkoholici a já sem tomu propad taky.Před dvěma lety jsem se dobrovolně přihlásil na léčbu a od tý doby jsem čistej.Domácí násilý bilo na běžným pořádku.Holku kterou jsem miloval a vlastně do dnes miluji zemřela ve 24 letech.Jsem podruhé ženatý a mám dceru,které je 5 let.Stále mám pocit že mám vtěle dvě duše.Jedna černá jak samotný peklo a druhá milá a srdečná.Nejlíp mi je když nemusím mluvit jako tetˇ.Co si myslím napíšu,ale když to chci popsat slovně nedokážu to správně vyslovit a plácnu úplně něco jiného a butˇse všichni smějou nebo urazí.Tohle je vlastně poprvé co jsem tak otevřený a nemám strach o tom mluvit.Se svou ženou otom bohužel mluvit nemůžu i když jsem to skoušel.Ona je kozoroh a já ryba a ja k říká sem snílek a sem ten co brzdí manželství možná má pravdu.Narodil jsem se 21.02.1975 ve 13.30 v Pardubicích.Jedno ještě prozradím.Křestní jméno je Vladimír.
šermíř

Příspěvekod fujarka v 24. listopad 2009, 13:07

přesně jak píše Ppd25 :023:
víš Šermíři, kdybych ti měla vykládat mé sny, tak by jsi možná nezakládal téma jestli jsou prokleté ryby, ale jestli jsme prokletí všichni :1518:
Nejsme :suny2: Jen je potřeba s některými věcmi co nám přijdou do života začít pracovat, a pomoc je tu vždy :3057:
Dlouho jsem si myslela, že jsem jiná a nikam nepatřím a nakonec se povedlo vyřešit, že jsem potkala stejné lidi, bohužel o půlce věcí se nemohu bavit s kdekým, ale určo v tom nejsi sám, je nás daleko daleko víc :0912: :woblokach:
fujarka

Příspěvekod ppd25 v 24. listopad 2009, 8:58

Ahojky Šermíři :3057:
zajímavý vzkazík. A myslím, že nejsem sama, ale budu ráda, když o sobě písneš více.
Co si budeme povídat, těch hezkých snů má v poslední době málo lidí. Je období rušení starých vzorců atd., takže si všichni užíváme i ve snech. :1518: Mě se povede tak 1x a 2x do týdne, že mám relativně pohodový sen. :) Tak buď rád, že máš možnost si to takhle pořešit.
No a teď jak ti píšu, tak mě začal pěkně bolet krk - ale jen jedna strna, jako kdyby mi někdo držel pod krkem kudlu. No a koukám, že máš kolem sebe pěkně veselo a jedou mi ochrany. Takže se podívej, co sis naotvíral tím svým brouzdáním po snech. A jestli máš nějaké metody, jak tohle zpracovat, tak je použij. Požádej Micheala a Gabrielu, u tebe to bude asi spíš Gabriel, ať ti s tím pomůžou. A kdyby něco, my ti s holkama taky můžeme pomoct, že děvčátka? :iconwink: :3057:
Jinak jednorožci jsou nádherná mystická zvířatka. Já mám dva jednorožce - pár, jako své průvodce, jsou fakt úžasný. Takový zlatíčka. :3057: Takže se toho jednorožce neboj, pozvi si ho zpátky, prosviť ho, jestli je opravdu z pravého Božího Světla a pokud ano, tak s ním pracuj. Hodně ti pomůže. Pokud ne, tak ho pošli, tam kam patří a ať se nevrací.

Přeju ti krásný a sluníčkový den! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod šermíř v 23. listopad 2009, 23:30

Prokletím míním sny i život,viděl jsem peklo i mluvil s bohem na kterého moc nevěřím,není to ironie.Znám lidi kteří by dali nevím co zato aby takový sen měli a jsou silně věřící.Vým jak vypadá očistec a věřte není oco stát.znám i konec světa i jeho znovuzrození.mám ipár krásných snů,ale těch je opravdu málo.Hlavně jeden na který nezapomenu do konce života.Večer sem procházel na kraji jezera,které bylo barvou podobno rtuti.Foukal jemný vánek,který vytvářel lehké vlnky na hladině.Když jsem pohlédl přes jezero na jeho břehu rostl les měl zvláštní barvu nedokážu ji popsat taková kovově zelená.Všechno mělo zvláštní barvu.tráva spíše lehce modrá,ale snádechem tmavě zelený sbýhajících se kekrajům.pocitˇoval jsem mír a klid se kterým se nikdy nesetkal. A najednou jsem ho zahlíd. Majestátně běžel ,poslední který zůstal a já věřím ne já vím skrytý před zraky všech.Vidím to jako tetˇ.Celý bílý s nádhernou aurou která ozařovala okolý jako pochodenˇ .Dlouhá býlá hříva vlála v rytmu cvalu,kterým běžel.Zprostřed čela nad temně černýma očima mu trčel roh.Ano poslední jednorožec.Velmi rychle se přibližoval,až najednou stál přímo naproti mně.Nemohl jsem se pohnout i když jsem chtěl utýct a ani nevým proč.Byl nádherný .Sklonil hlavu a skoro se mně dotýkal špičkou svého rohu.jeho oči byli zvláštní plné inteligence a zárovenˇlásky.Byl to hřebec,ale zárovenˇzněho vyzařovala ženskost,že bych spíš řekl, že je tím čím chce být.Zadíval jsem se do jeho oka až jsem přestal vnímat cokoli jiného.Jenom to oko do kterého jsem se vpíjel.Obklopilo mně tolik lásky a porozumnění ,že jsem začal brečet,a ani nevím proč.Snad že jsem nikdy nic takového nepoznal a ikdyž píšu o tom co se mně zdálo mám skoro slzy v očích i tetˇ.Příště napíšu i víc o sobě pokud oto bude někdo stát.Spíše se setkávám s nepochopením a nemám se komu svěřit.Všechno musím nosit vsobě.Amám toho moc v hlavě,že stále něco zapomínám.S pozdravem všem dobrým lidem ŠERMÍŘ.Omlouvám se za gramatiku,ale snad budete víc vnímat článek než hrubky.
šermíř

Další

Zpět na VZKAZY, RADY...