žádám o radu

Povídání jen tak... (archiv)

Re: žádám o radu

Příspěvekod Natascia v 10. říjen 2009, 14:06

Taky ne všemu vždy rozumím, protože ne každá odpověď přichází ve tvaru, ve kterém si jí asi představuju. Na semináři Ho´Oponopono nám říkali, že abychom pochopili svůj Zdroj je důležité se neustále čistit, meditovat a dostat se tím do stavu nuly/prázdna/ ..... , kde nevznikají odázky, které nás tíží, ale přichází inspirace. Vzhledem k tomu, že praktikuju Buddhismus ( nebo spíš se o to snažím :-))) ), mám k této filosofii velice blízko a mně osobně pomáhá . Myslím, že má smysl se naučit položit otázku, nebo vyslat prosbu a nechat to být. Ahoj, krásnou sobotu přeju :papapa:
Natascia

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Evaaaa v 10. říjen 2009, 1:31

andělské karty mám :-)))
Evaaaa

Příspěvekod Natascia v 25. září 2009, 13:28

Evooooo, možná zapínáš příliš mnoho otázek a chaos v mysli způsobuje, že se nesoustředíš? K Andělům se obracej pokud možno v klidu, zkus to ráno po probuzení, polož svou otázku a poslouchej klidně, bez křeče po celý den, odpověď nepřijde nutně ihned. Všímej si zejména opakovaných signálů ( myšlenky, knihy, tituly.... ), kterých se Ti dostává . A co zkusit Andělské karty??? :3057:
Natascia

Příspěvekod Evaaaa v 15. září 2009, 19:10

děkuju oběma za radu...mějte se :3057:
Evaaaa

Příspěvekod Violet.11 v 12. září 2009, 21:03

Ahojky Evi :smil68: ,
souhlasím se Slunečnicí a dodávám neupínej se na znamení. Mě andílci ukazují furt to samý znamení a já furt nevím co to znamená :lol:
Měj se hezky a zdravím i ostatní :idzjuz:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Slunečnice v 12. září 2009, 12:39

Evaaaa píše:ahojte dneska jsem zase nemohla usnout,tak jsem se rozhodla sem zaregistrovat a požádat o radu.je mi 20,mám po maturitě,za týden nastupuju na vš...přes prázdniny jsem měla brigádu.měla bych být spokojená a klidná,ale nejsem.většinou mám problémy sama se sebou a pak se obracím na anděly...hodně věcí si vyčítám.přijde mi,že neumím ani komunikovat s okolím,někdy si připadám jako bych stála mimo dav... :x pak z lístosti a smutku chvilku pobrečím a přemýšlím a žiju dál.co byste mi doporučili???k andělům se modlím každý den,ale nedaří se mi vidět znamení....

Ahoj Evi,

moje rada zní, i když vím, že to není tak jednoduché a třeba to nejpůjde hned: NIC SI NEVYČÍTEJ. Zkus vše přijmout tak, jak se to stalo, protože nemá cenu se vrtat v minulosti, to už je pryč. Toto jsem měla taky - pořád jsem přemýšlela a analyzovala, jak jsem se zachovala a jak jsem se zachovat "měla", ale je to opravdu k ničemu, spíš tě to uvrhuje do beznadějných a depresivních stavů. Myslím, že to časem přejde, jak se budeš čímdál víc ztotožňovat sama se sebou a nebudeš řešit, co si o Tobě kdo myslí, případně povídá.

A ještě něco: MĚJ SE RÁDA. Zkus se každé ráno (nebo jindy) podívat do zrcadla a alespoň se na sebe usmát nebo si říct, že se máš ráda, nejlépe obojí :rosa14: . Časem určitě přijdeš na to, že jsi jedinečný člověk a máš svou jedinečnou cestu - jinou než všichni ostatní, protože Ty nejsi oni. A budeš sama se sebou spokojená. A i když to třeba vypadá, že jiní lidé jsou mnohem společenštější nebo umějí to a to, je dost pravděpodobné, že mají taky své, třeba úplně jiné, problémy, které na veřejnosti neventilují.

Takže se měj ráda a přeju hodně úspěchů nejen při studiu :3057: :papapa: .
Slunečnice

žádám o radu

Příspěvekod Evaaaa v 12. září 2009, 1:45

ahojte dneska jsem zase nemohla usnout,tak jsem se rozhodla sem zaregistrovat a požádat o radu.je mi 20,mám po maturitě,za týden nastupuju na vš...přes prázdniny jsem měla brigádu.měla bych být spokojená a klidná,ale nejsem.většinou mám problémy sama se sebou a pak se obracím na anděly...hodně věcí si vyčítám.přijde mi,že neumím ani komunikovat s okolím,někdy si připadám jako bych stála mimo dav... :x pak z lístosti a smutku chvilku pobrečím a přemýšlím a žiju dál.co byste mi doporučili???k andělům se modlím každý den,ale nedaří se mi vidět znamení....
Evaaaa

Zpět na VZKAZY, RADY...