proč duše onemocní?

Povídání jen tak... (archiv)

Re: proč duše onemocní?

Příspěvekod Kyslou v 29. srpen 2009, 23:43

Položím ti ještě jednu otázku...Kde bereš energii? Protože, mě se zdá, že pouze z práce a lidí.- tím samozřejmě nemyslím nic špatného...a jeste jednu..zaobíráš se duchovnem? Výšší Já, čakry..atd? je dobře, že příjmáš energii, ale nedokážeš si ji vyrovnat (nechat nějakou napatom), nemáš hnací pohon..Máš nějkého přítele, lásku? pokud ano, tak ta ti pomůže. Pokud ne, budeš muset hledat, nevzdát to. s psychiatrem bych jeste nezačínala, zkus si večer po každý sprše, nebo koupeli, před usínáním říct já to zvládnu, a popros andílky o sílu a jen jí příjmej. Snaž se těšit se na další den, každý den není stejný. Musíš dostat do podvědomí větu, já jsem, já to zvládnu, jsem dobrá. Klidně si tohle říkej 30 krát deně a k tomu i přidej, že si 100% někým milována!Snad ti něco z toho pomůže, pokud ne, zkusím se na tebe napojit a něco s tím uděláme :iconwink: ....takže hodně stěstíčka a lásky přeji :3057:
Kyslou

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 17. srpen 2009, 21:55

Milá dokážuto :3057:
nesmíte se nechat tou "depkou" ovládat, je to potvora, tu znám. Nenechte se převálcovat! Pusťte si nějakou příjemnou hudbu, běžte si zaběhat, zacvičit, něco hezkého si přečtěte. Jukněte se na Andělské karty http://www.atarot.estranky.cz/clanky/andelske-karty andílci Vám poradí jak s tím bojovat, hlavně musíte Vy sama :3057: :rosa14: :1258: :idzjuz: :koniczinka: :prezent:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod dokazuto v 15. srpen 2009, 12:05

Milá Kyslou, děkuji za radu. Já jsem byla do června úplně v pohodě, plná energie, života. Jsem učitelka, začaly prázdniny, já jsem se začala pokládat. Na červenec jsme měly plány, cestovaly jsme - jsem sama s dvěma dcerami /22+11/. V srpnu nic a já sedím jak netečná, neschopná něco dělat. Pak sežeru sušenky, které si vyčítám, doma je prázdná lednice, zase si mám co vyčítat. Před čtyřmi lety ode mě odešel přítel, s kterým mám mladší dceru. To jsem tehdy zvládla, rvala se. Dokonce jsem udělala zkoušky na vejšku a 4 roky ji studovala. Letos jsem mohla jít ke státnicím z germanistiky - nešla z dobré vůle, že jsem koncem školního roku unavena a nezvládla bych je. Určitě další pocit vinny. Celý srpen jsem se měla učit na státnice z pedagogiky a psychologie, i když si k učení sednu, řeknu si, že to nejsem schopna. Tak večer usínám a v noci se budím opět s pocitem, že to nezvládnu a už úplně pomatenně, co budu dělat další den. Nejsem schopna nic plánovat. Prostě se vezu, lituju. Dnes odjela menší dcera na tábor, starší je na svatbě. Příští týden budu sama. Hraju si na blázna, který místo aby něco dělal nebo se tedy učil, obviňuje se, strachuje se o sebe a lebedí si v tom. Na druhou stranu se upírám k tomu, že půjdu 25.8. do školy , těším se na to, věřím, že mě to uzdraví. Že mě jen ubíjí nečinnost. Ale kdo za mě vyřeší to další a pomůže jen ta práce? Píšeš, že máš s depresemi zkušenosti, jsem už zralá na psychiatra, než anděly? Vím, že pasivita je špatná. Vím že se mám pumpovat slovy dokážu to, ale já to nedokážu. Velké deprese jsem měla před 14ti lety. Pokusila jsem se tehdy i o sebevraždu.
dokazuto

Příspěvekod Kyslou v 13. srpen 2009, 20:00

Hodně záleží na tom jaké deprese, musím vědět podrobnosti, protože je to rozsáhlé. I když ti pošlu energii nevyléčíš se, a když je to jen na malou chvíli, protože neznáš příčinu. Musíš jít do nitra sama sebe a začít přemýšlet kde je kořen a kde vše vzniklo pak příjmout sama sebe. Možná se moc zaobíráš co bude co bylo :023: žij každý den jako by to byl tvůj poslední, ničeho nelituj! Já si tím procházím a léčba není jednoduchá. Má mnoho složení a fází. Tohle je horší než třeba zlomenina. Je to opravdu běh na dlouhou trať. Jediná účinná věc je láska. Ta umí harmonizovat.
Přeji jodně štěstí :idzjuz:
Kyslou

proč duše onemocní?

Příspěvekod dokazuto v 12. srpen 2009, 15:09

Jsem novou návštěvnicí těchto krásných stránek. Obracím se na všechny krásné bytosti, které sem přicházejí s prosbou o podporu. Onemocněla mi duše, trpím depresemi. Iwanka už mi hodně pomohla. Její energie je úžasná. Tak jen prosím i ostatní, které mají zkušenosti s podobnými stavy o rady, doporučení, podporu. Já vám to všem zase vrátím.
dokazuto

Zpět na VZKAZY, RADY...