Nové povídání

Povídání jen tak... (archiv)

Re: Nové povídání

Příspěvekod Iwanka v 10. srpen 2009, 10:58

Ahojky holky, tak se přiznám bez mučení, že zas nějak nestíhám. ;-)

Ani já nemám zkušenosti s astrálním cestováním. Když jsem byla mladá, tak mi to lákalo se naučit. Zkoušela jsem to, ale nepodařilo se. A pak už jsem to nechala raději spát. Ono fakt asi pro mne lepší. ;-)

Takže tak, zatím mi nic nového nenapadá, ale nebojte holoubátka, něco se vymyslí. Po prázdninách to bude lepší.

Tak si hezky užívejte sluníčka, teplíčka a volníčka, pokud ho máte.
Zatím papa a krásné a kouzelné dny... :rosa14: :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Slunečnice v 10. srpen 2009, 8:08

Ahoj lidičky,
hezký den přeju. S astrálním cestováním zkušenosti nemám, a přiznám se, že bych se ho i docela bála :roll: .
Mějte se hezky :3057: :papapa: .
Slunečnice

Příspěvekod Violet.11 v 06. srpen 2009, 21:11

Kdepak jste andílci? :angelicek:
Máme nové povídáni, tak kterým směrem bude směřovat?
Kdo z vás astrálně cestuje? Přiznám se, že ne a neumím to. Když astrálně cestujete vidíte astrální svět ikdyž v normálu ho nevidíte? Jak je to s vámi?
Děkuji a dobrou noc :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 04. srpen 2009, 20:19

Violetko, tak to jsem ráda, že i ty to stejně cítíš... :iconwink:
Také věřím, že Fénix je báječná bytůstka.... Jo a mooc hezký obrázek jsi sem dala. Děkuju... :iconwink:

Tak papa, dobrou noc tobě i všem lidičkám a nádherné sny ať se vám zdají, třeba zrovínka o Fénixovi. :iconwink: :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Violet.11 v 04. srpen 2009, 16:04

Zdravím všechny holčiny :rosa14:
Iwanko, u nás je krásně :rosa14: A ten Fénix Ti přišel protože, to tu má taky povstat z popela :3057:
Fénixe znám byl u mě Lkwiatek: Mooooc hezké povídání :3057:

Obrázek
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Re: Fénix

Příspěvekod Iwanka v 04. srpen 2009, 12:47

Ahojky holky i ostatní lidičkové... :rosa14:
Violet, úžasná příroda. Velmi dobrý typ na výlet. :023:

Peťulko, Fujarko, zdravím také.
I já přicházím s kapkou do mlýna s obrázkem...

Jinak, jsem vytvořila nové téma pro osobní růst, tak můžete pomáhat a tvořit, jak kdo budete cítit a hlavně chtíti.. hihi.. Děkuju, děkuju, děkuju...
Mějte se moooc hezky... :rosa14:

A teď ještě k tomu, co jsem vám našla. Je to bájný pták Fénix. A mě se moooc najednou líbil ani nevím proč. :sarcasm: Prostě mi kluk zas "skočil" do ruky jako vzkaz pro všechny... :iconwink: A myslím i, že nám bude pomáhat to tady zase zvednout z popela... :1518: Tak mu také děkuju, děkuju, děkuju... :iconwink:

Obrázek Fénix je posvátný bájný pták Egypťanů, zobrazovaný jako zlatý sokol s hlavou volavky.
Byl pokládán za ztělesnění slunečního boha. Je to symbol ptáka, který se v určitých časových obdobích (500, 1000, 1481 let) (někde se píše, že každých 100 let) sám spálí a do tří dnů znovu povstane ze svého popela. V tomto smyslu se také používá jako symbol Krista a nesmrtelnosti. Jinak také symbolizuje vzkříšení, nesmrtelnost a nezničitelného ducha lidstva.

Jakožto magická bytost má totiž Phoenix nadpřirozené schopnosti. Má nazlátlou, mírně načervenalou barvu a červený zobák. Je pokládán za ztělesnění slunečního boha nebo bytost natolik mysticky nadanou, že bylo a dosud je nemožné jej lapit – málo komu se to povedlo a v tom případě se praví, že Phoenix věděl, oč jde, ale že se lapit nechal, protože chtěl někomu pomoct. Dokáže ovládat oheň nebo přivolat pomoc, což značí o tom, že ovládá i telepatii.

Je to symbol mírumilovného a hodného ptáka, který v určitých časových intervalech sám od sebe vzplane a spálí tak své pozemské tělo. Stává se tak jen zřídka – když dosáhne určité věkové hranice a potřebuje se znovu zrodit, aby opět omládl. Nyní se údaje rozchází, protože se někde píše, že ze svého popela vstane hned, ale jinde se píše, že až do tří dnů. V tomto smyslu se také používá jako symbol Krista a nesmrtelnosti. Jinak také symbolizuje vzkříšení, nesmrtelnost a nezničitelného ducha. Dokáže kdykoliv zmizet a znovu se objevit, takže se buď dokáže přemisťovat nebo zneviditelnit. Jeho zpěv zvyšuje odvahu čistého srdce, ale zlé srdce plní strachem. Pokud zpívá jen tak sám od sebe, každý kdo jeho zpěv zaslechne, je tou krásou naprosto ochromen. Jeho slzy mají mocný léčivý účinek a dokáží vyhojit i to nejhorší zranění. Ne příliš často však vidíte Phoenixe plakat. K pláči musí mít důvod: pláče buď to pro někoho, koho velice miloval nebo pokud ví, že to někomu pomůže. Pokud jeho slza nedopadne na nemocného člověka či rostlinu, ale dotkne se země, stane se z ní perla popř. zlato.

Zdroj: Fénix
Iwanka

Příspěvekod ppd25 v 04. srpen 2009, 11:28

Ahojky všem :)

teda holky krásné obrázky jste sem dali.:-) Fujarko ti nevím, ale mám pocit, jako by ten od tebe byl pro mě jak dělaný. :3057:

Přeju vám všem krásný a sluníčkový den! :suny2:

papapa Petra :koniczinka:
ppd25

Příspěvekod fujarka v 04. srpen 2009, 9:18

Ahojky, přeji krásný den všem :3057: :3057: :3057:
Doufám, že si krásně všichni užíváte nádherné léto a dovolenkujete :sun_sun:
Obrázek
fujarka

Příspěvekod Violet.11 v 03. srpen 2009, 22:21

Ahojky Iwanko a ostatní :3057: :1258: :idzjuz:
tak jsem dneska byla s přítelem v Toulovcových maštalích, cestou jsme sezobli borůvku, osvěžili se v potůčku, potkali uřvaný německý děti :1518: , odpadky, houby, lesní studánku,... :lol: No bylo tam krásně, bolej mě nožky, ale což :lol: Je tam hezky, tak se podívejte :3057:

http://www.mastale.cz/pr_toul_mastale.htm

Přeji dobrou a ničím nerušenou noc :3057: Lkwiatek: :koniczinka:
Violet.11

Nové povídání

Příspěvekod Iwanka v 03. srpen 2009, 18:46

Tak jsem se rozhodla, že vše ukončím. Nemá opravdu cenu se matlat v hoo...*ínku.

Staré vzkazky jsou přesunuty do tématu "karma" a pokud někdo budete chtít pokračovat ve vysvětlování, písněte mi, dám vám heslo a můžeme klidně si psát dál...

Ale myslím, že už to fakt na veřejnost nepatří. Je to jen mezi námi... :iconwink:
Tak hezký večer všem lidičkám i dušičkám. :3057:

Obrázek
Iwanka

Předchozí

Zpět na VZKAZY, RADY...