Nové povídání

Povídání jen tak... (archiv)

Re: Nové povídání

Příspěvekod Slunečnice v 21. srpen 2009, 14:44

Ahoj Violet,

čtyři roky snad zase není takový rozdíl, nějaká spřízněná dušička se snad časem (když ne hned) najde. Ale chápu, že by pro Tebe bylo jednoznačně lepší, kdybys přišla s někým, koho už znáš. Aha, tak VOŠky asi začínají stejně jako základky a střední školy.

Na sny moc nevěřím a asi ani nechci věřit možná i proto, že mi to přijde trochu i jako sugesce - např. se Ti zdá o koni a Ty si třeba řekneš: "Sakra, to by asi měl někdo umřít." A tím to vlastně přitahuješ a je tedy větší pravděpodobnost, že se to skutečně stane. Možná to však tak není, ale dělá to na mě takový dojem.

Tarot mě moc nebere - možná se toho trochu bojím. V podstatě jediné karty, které mám ráda, jsou právě ty mariášové - kromě Andělských a jiných, které mi nepřijdou tak "nebezpečné". Ty vykládáš i tarot?

Zatím se měj hezky a hezký víkend :3057: :koniczinka: :papapa: .
Slunečnice

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 20. srpen 2009, 22:03

Tak princezny kdepak jste? Kdo vás začaroval?

Obrázek
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 20. srpen 2009, 11:58

Ahojky Slunečničko :suny2: :1518: ,
postupem času zjišťuju, že jsem na intru byla s lidma takovejma jako jsem já, teď jsem jinačí :1518: Byla bych ráda kdyby tam byli lidé co mají podobné zájmy a názory jako já. Jenže tam budou lidičky co jim bude tak 19 no a mě je 23 no tak doufám, že si budem rozumět :1518: Hmm my začínáme už 1. září a já budu na intru tak už 31. srpna, no děs... O té škole se mi zdá už celý prázdniny..... :roll:
Mám kamarádku na technickém oboru a příští rok bude promovat, říkala, že záhul pořádnej :0304:

No s těmi sny...když jsem si přečetla co jaký symbol znamená, tak se mi vše vyplnilo...třeba červené růže přinášejí partnerskou láskou, taky se mi pořád zdálo, že něco nebo někoho hledám no a já hledám pořád, jen ne tak intenzivně :1518: Třeba pejsek přináší věrnost :1258: Ale když se mi zdá o koni nebo koních, tak někdo zemře. A když se mi zdá o sněhu, tak mě čeká nějaká změna.
No ale Sibilka mi vykládala sen a zjistila jsem, že jeden symbol může mít víc významů a tak se v tom už nevyznám :lol: Ve snech lezu do minulosti (že se mi o ní zdá, myslím minul. životy :1518: ) a Iwanka mi říkala, že není dobrý se v tom hrabat, tak na to peču :1518:

Jo a zajímá Tě tarot? Nebo jiné karty?

Měj se hezky a pápá :idzjuz:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Slunečnice v 20. srpen 2009, 8:58

Ahoj Violet,

no tak to je moc hezký obor. :3057: Věřím, že Tě to bude i bavit. To mě mrzí , s tou kamarádkou, ale určitě si tam najdeš nové přátele.

Od paní Kludské mám taky dost knížek - jednak astrologických (Souboj znamení, Velká hra znamení, Znamení čínského zvěrokruhu), jednak o klintech - výklad karet, ze života (Perličky z věštírny, Srdcová dáma, karty a vy). Poslední jemnovaná je moje nejoblíbenější - mám ji přečtenou už asi 3x - je skutečně ze života :rosa14: . Snář nemám, ačkoliv o něm už dlouho vím, že je v prodeji, ale na sny (aspoň zatím), moc nevěřím.

Zatím se měj hezky a přeju hezký den :koniczinka: :3057: :rosa14: :papapa: .
Naposledy upravil Slunečnice dne 08. září 2011, 13:13, celkově upraveno 1
Slunečnice

Příspěvekod Violet.11 v 19. srpen 2009, 19:34

Ahojky Slunečnice :suny2: ,
děkuji :smil68: , budu studovat Správu ochrany životního prostředí :koniczinka: , doufám, že úspěšně :lol: No nejvíc mě štve, že kamarádka mi slibovala, že na tuhle školu půjde a vypadá to, že se na mě vykašle. Což je úplně supr :roll:
Copak Ty studuješ jestli to není tajné? :1258:

Od paní Kludské máme doma Velký snář, mám v něm s mamkou čtyřlístky :koniczinka: :1518: Jsou v něm hezky napsané sny jejích klientů. Je tam spousta symbolů, ale některé tam chybí :roll:

Včera jsem byla s přítelem na houbách spousty hřibů jsme našli, bohužel suchý a ožraný, jen dva poddoubáky jsme přinesli domů. Kouzlit umím jen asi blbě :1518:

Tak hezky užívejte teplíčko, v pátek má prý být pěkný vedro :sun_sun:
Violet.11

Příspěvekod Slunečnice v 19. srpen 2009, 8:52

Děkuji, Violet.

Vím, že to nebude sranda - ani to bc studium nebyla - ale věřím, když nebudu líná se učit (což je můj největší problém :lol: ), že to snad dopadne :suny2: . Tobě vlastně taky gratuluji, protože si vzpomínám, že jsi psala, že ses dostala na VOŠku :clapclap: . Můžu se zeptat, jaké/ý zaměření/obor na té VOŠce budeš studovat? :koniczinka:

Zatím se měj hezky, užívej si prázdniny, a všichni ostatní též :3057: :koniczinka: :papapa: .
Slunečnice

Příspěvekod Violet.11 v 18. srpen 2009, 21:16

Ahojky :1258: ,
Přemyslovno, gratuluji k Bc. jsi šikulka :023: :smil68: a Slunečnici také, hezky bojujte holčiny :3057: :clapclap: :1518:
A jinak zdravím Fujarku, nové příchozí a ty co jen čtou a nepíšou :3057: :1258: :idzjuz: :koniczinka: :suny2:
Violet.11

Příspěvekod fujarka v 18. srpen 2009, 10:08

Hezký a veselý den všem :3057:
Obrázek
fujarka

Příspěvekod Slunečnice v 13. srpen 2009, 9:53

Ahoj,
gratuluji k dokončení bakalářského studia a úspěšnému navázaní na Mgr.. Já jsem dokončila bakaláře loni v červnu, od loňského října také pokračuji na magisterském.
Výklad karet mám taky moc ráda - hlavně mariášových. I když mám na televizní reklamy téměř alergii, asi před 4 lety se mi "náhodou" podařilo zhlédnout reklamu na časopis Vlasta, kde bylo jako příloha návod na výklad od samotné p. Dagmar Kludské - hlavně významy jednotlivých karet. Samozřejmě jsem neváhala a pro Vlastu jsem hned zašla. Dokonce jsem už i dvakrát byla na výkladu přímo u této paní.
Měj se hezky a ať se problémy v rodině co nejdříve vyřeší nebo aspoň vyjasní :koniczinka: :papapa: .
Slunečnice

Příspěvekod premyslovna v 12. srpen 2009, 17:25

Ahojky holčiny moje!
Nejprve musím pozdravit Iwanku a zároveň se moc moc omluvit, že jsem se tak dlouho neozvala. Takže jedna novinka po druhé. Statečně jsem dodělala Bc., začínám (ač jsem celkem přijímačky na můj vkus bojkotovala ) studium Mgr. a prošla jsem s velkou pochvalou prvními třemi měsíci v novém zaměstnání. A hlavně pracuji jako personalista, což byl vždycky můj sen. Navíc jsme se v kanceláři sešla se stejnými čarodejnicemi jako jsem já, čehož potvůrky hned využily a musela jsem jim vyložit karty. No, vyšly a jedné holčině jsem doufám zachránila vztah. Navíc jsme jí donutila jet na dovolenou sama s přítelem a ne zase s půlkou kamarádů a kamarádek. Tak mi držte palce, aby to vyšlo. A taky jsem se rozhoupala a zase se věnuji korálkování. Takže to je asi vše z novinek.
Jinak teď řeším problémek v rodině, maminka mi odkázala půlku baráku a jedna sestra má dostat vysokou částku a ta druhá ne, protože už tu druhou půlku baráku dostala. A co se nestalo, už jsem se dozvěděla, že jsem jednu sestru okradla a té druhé opravdu nestačí ta částka, kterou ji mám vyplatit. Tak zjišťuji, že je opravdu lepší nic nemít, než mít nervíky na pochodu. Jo děvčata, nemáme to my čarodějnice v tom světě lehké.
Tak užívejte sluníčka a mějte se!
premyslovna

PředchozíDalší

Zpět na VZKAZY, RADY...