Nové povídání

Povídání jen tak... (archiv)

Re: Nové povídání

Příspěvekod Stáňa v 31. srpen 2009, 20:48

Přečetla jsem již knihu Třetí oko od Dr.T.Lobsanga Rampy, mám ještě dvě knihy nepřečtené o čakrách a energiích. Na podzim se chystám na reiki, už jsem celá natěšená, ale ještě čekám na termín, kdy se to bude konat.
Tak to je tak zhruba, kde teď vlastně jsem.....není to žádná sláva, ale myslím, že reiki mě trochu poposune zase dál. Mám ale pocit, že tato zdlouhavá cesta k reiki je u mě správná a jsem ráda, že to bude až teď, musela jsem asi uzrát. Navíc se mi stavělo do cesty k reiki hodně zádrhelů a teď mám tuto cestu čistou.....prostě pěkně přichystanou. Manžel došel ke smíření s tím, že tohle opravdu chci dělat, již se do toho přestala tolik motat finanční stránka a já se k této cestě vážně cítím až teď přichystaná, jako nikdy před tím (a to o té připravenosti jsem si uvědomila až teď). Jednoduše řečeno.....správný okamžik nastal...jdu do toho!!!
Zatím pá a měj se sl :suny2: uníčkově a hlavně mi napiš, jak se vede tobě atd...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa, pá Stáňa :3057: :rosa14:

P.S.: zdravím Ivanku a Bábrlinku!!!!!! :idzjuz: :3057:
Stáňa

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Stáňa v 31. srpen 2009, 20:27

Milá Violetko.11,
moc mě potěšilo, že sis na mě vzpoměla!!!! Sice teď trochu tápu, protože se tady ztrácím. Je tady spoustu nových témat, tak ani nevím, kde mám své psaní zařadit!!! :D
Ještě jsem nestačila skoro nic pročíst a tebe jsem v pisinkování objevila až dnes!!! Takže tě mooooc zdravím.
Trochu napíšu, co se mi za tu dlouhou dobu přihodilo, co jsem tady nebyla. Možná nepostupuju mílovými kroky, ale pro mě je to až až. Říká se....pospíchej pomalu, tak se toho držím, ikdyž někdy nechtěně!!! :lol:
V červenci před dovolenou jsem se potřebovala trochu odreagovat a zpomalit, dovolenou jsem prožila v Hostýnských vrších a od toho jsem očekávala, že se trochu přiblížím přírodě, budu objevovat krásy přírody, tajně jsem si přála setkat se s vílečkama a načerpat duchovní sílu, pro další všední dny. Když jsem přijela do domu, kde jsme měli bydlet, cítila jsem, že paní domu se zabývá stejnými věcmi jako já a to jsem se s ní ještě nesetkala. Bylo to ve mě tak silné, že jsem hned vyhrkla na pána domu, zda se manželka nezabývá ezoterikou atd.... Trochu byl v rozpacích, protože se jeho manželka nezmiňuje před klienty, které ubytovávají o těchto věcech. S jeho manželkou jsem se nakonec skamarádila a o mnoha věcech si konečně popovídala. Nabídla mi knihy, takže teď čtu Světla andělů od Diany Cooper, a tato kniha mi v mnohém pomohla. Díky andělům jsem si vyléčila páteř, která mě bolela již 14dnů a ze dne na den byla bolest pryč, takže jsem se konečně vyspala. Můj syn měl angínu, byla jsem s ním u lékaře a do druhého dne mu zmizela bolest krku i teploty a byl jako rybička. Má máma taky měla velké bolesti zad a ruky (chodila na rehabky) a do druhého dne se jí hrozně ulevilo. Pokoušela jsem se o vyčištění mého srdce a zahojení ran.... a to byl úžasný zážitek.... Cítila jsem, jak u mojí hlavy sedí můj anděl strážný (jen jsem ho cítila, neviděla), pak jsem cítila, jako by se mé tělo zvedalo kdesi nahoru (já sice ležela...tedy mé fyzické tělo leželo, ale cítila jsem, jako by ta má duchovní část vystupovala někde výš, nad mé fyzické tělo), cítila jsem něco zvláštního na hrudi, jako by to špatné, bolavé šlo pryč, pak jsem byla zase najednou ve svém těle a jako by mě někdo, nebo něco přilehlo od krku až po špičky rukou (tedy celá polovina mého těla byla jakoby zakryta něčím) a pak přišla úleva. Mrzí mě, že své andílky nevidím, musel by to být úžasný zážitek
Stáňa

Příspěvekod Lejla v 31. srpen 2009, 13:46

Ahoj všem,
mám jen jednu otázecku, nechci vás otravovat a doufam, ze nebude vadit, ze to pisu sem. Chtela bych se zeptat jestli nevite nahodou co existuje jeste temneho? Mimo upiru, demonu atd. Potrebovala bych to nutne ohledne psani. Nebo alespon nejaky odkaz, kde neco najdu:-) Predem dekuji a omlouvam se, ze to davam sem:-) Papapapa Lejla
Lejla

Příspěvekod Stáňa v 28. srpen 2009, 13:07

Ahojík čarodějky,
dlouho jsem se tady neobjevila, ale nová práce, sluníčko a mimo jiné i práce na sobě mi, nedávaly moc prostoru usednout k PC.
Moc vás zdravím, a to jak stálé obsazenstvo, tak i ty, které neznám!!!!
Rozhodně jsem na vás nezapoměla!!!!
Pá a až budu mít více času, napíšu víc. Užívejte posledních letních dnů Stáňa
Stáňa

Příspěvekod Violet.11 v 25. srpen 2009, 22:07

Slunečnice :suny2: ,
nemáš zač :rosa14: Mám za to, že to ve Vlastě vyšlo ještě jednou, ale nevím no.
Jo musím Ti říct, že Andělské jsou naprosto úžasné a andílci taky :3057: :3057: :3057: Samozdřejmě i ostatní abych neurazila elementálky, elohimy a nanebevzaté mistry a bohy :3057: :3057: :3057:
Přeji Ti dobrou noc :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Slunečnice v 25. srpen 2009, 14:49

Ahoj Violet,

díky za krásný videa s krásnou hudbou :3057: .

Na mariášky knížku nemám, ale - jak už jsem tady někde psala - měla jsem štěstí na to, že jsem v TV viděla reklamu na návod přímo od p. Kludské, který vyšel ve Vlastě. Je tam význam jednotlivých karet a také pár kombinací. Kdysi (asi tak v r. 1994) vyšel návod totálně kompetní v časopise Vy, ale já mám 3 díly z 45 (jejej, ubohá patnáctina :lol: ), protože jsem tehdy ještě byla dítě a nehlídala jsem si to :1258: Ale tam bylo snad téměř vše.

Máš pravdu, že u karet je důležitější význam než obrázek, ale přecejen raději zůstanu u těch pozitivních, alespoň prozatím :1518: :rosa14: .

Měj se hezky :papapa: :suny2: .
Slunečnice

Příspěvekod Violet.11 v 24. srpen 2009, 13:20

Vidím tu Stáničku :clapclap:
a mooooc Tě zdravím :idzjuz: :idzjuz: :idzjuz:
Jakpak se máš? A co je u Tebe nového? Tady na fóru to přešlo do jiné fáze, tak jsem zvědavá jak to tu bude :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=0C75fGfdoRc&feature=PlayList&p=2F53F66DDF343BE1&playnext=1&playnext_from=PL&index=41
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 24. srpen 2009, 13:16

Ahojky Slunečnice Lkwiatek: ,
Jé děkuju :smil68:
Ty máš je taky doma, to je hezký :1518: Z mariášových neumím. Máš o nich nějakou knížku?
No ty karty v tarotu...nesmíš na ně koukat :1518: Musíš vědět co mají za význam :1518:
Já Ďábla v kartách měla a znamená to, že jseš v něčíš "okovech", v něčím stínu, něco Tě svazuje...je opakem Milenců. Smrt znamená, že něco "umře", něco skončí, je to konečná etapa a něco zas povstane a bude nové.
A Věž...něco se zbortí, protože to nemá stabilní základy...bolavý nehet se musí strhnout, aby mohl nový vyrůst.
A řeknu Ti, že jsem je měla všechny v kartách. No a asi před půlrokem jsem v nich měla blázna :1518: , nový začátek :1258:

Užívej sluníčka dokud to jde :idzjuz:

http://www.youtube.com/watch?v=VFLF-gh4C2M

http://www.youtube.com/watch?v=8jP8CC2rKj4
Violet.11

Příspěvekod Slunečnice v 24. srpen 2009, 9:22

Ahoj Violet,

takový velký počet lidí jsem na mysli neměla :D , spíš jednotlivce ve Tvém okolí, nedejbože třeba nějakého prarodiče nebo tak.

To já taky vykládám dá se říct jen sobě, právě často z mariášových, někdy i z Andělských karet. Kouzelné dělfíny a mořské víly mám taky, navíc ještě Léčení s vílami. Že bych se Tarotu přímo bála, to snad zase až tak ne, ale např. karty jako Viselec, Ďábel, Smrt, (Věž) a možná ještě některé další na mě tedy zrovna nejlepší dojem nedělají - právě proto si ráda vykládám hlavně karty, které jsou v podstatě jen pozitivní - a z některých také plynou určitá upozornění, varování...

Mariášové karty mají také negativní listy (v podstatě všechny žaludy), ale přecejen je jich menšina (1/4), i když u Tarotu také snad ty pozitivní převládají. Vím, že život - zvláště někdy - není jen a na 100% pozitivní, ale přecejen dávám přednost kartám s pozitivními významy. :3057:

Jinak umíš tedy věcí dost :clapclap: .

Měj se hezky a taky si užívej letní počasí :papapa: :koniczinka: :suny2: .
Slunečnice

Příspěvekod Violet.11 v 21. srpen 2009, 22:09

Ahojky Slunečnice :rosa14: ,
jo, že bych ovlivnila to, že někde zemře velký počet lidí? Např. jak byli tsunami? To asi těžko :lol:
Už vím proč máš ráda astrologii :1518:
Jo vykládám, ale spíš tak sobě. Stálou klientelu nemám :lol: Vykládala jsem z kanastových, cikánských (obrázkové), Hvězdné karty (Linda Goodman), Andělské karty (Doreen Virtue), Kouzelní delfíni a mořské víly (Doreen Virtue), Tarot od Renaty Herber. Vykládám z kostek, run, vosku, I-ťing, domino, orákulum. Ale teď to nedělám.
Copak se Ti zdá na Tarotu nebezpečný? To co se dovíš? Uvidíš? Karty jsou jen cesta, ukazují Ti možnosti, záleží na Tobě jak s tím naložíš :1518:
Karty od Doreen Virtue v sobě nemají narozdíl od tarotu negativní karty. V Hvězdných kartách (Linda Goodman) má každá karta pozitivní a negativní stránku, tak jsem vždycky přemýšlela co na mě pasuje :lol:

Tak se měj taky hezky a užívej sluníčka :idzjuz:
Violet.11

PředchozíDalší

Zpět na VZKAZY, RADY...