Nové povídání

Povídání jen tak... (archiv)

Re: Nové povídání

Příspěvekod fujarka v 16. únor 2010, 9:34

Děkujeme Violetko i Babrlinko :3057: :3057: :3057:
fujarka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 15. únor 2010, 12:39

Ahojky holčiny :3057: ,
mám vás pozdravovat od Bábrlinky, přeje vám hodně úspěchů v novém roce a že to tu máme hezké! :smil68: :smil68: :smil68:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod ppd25 v 08. leden 2010, 10:32

Však koukat nemusíš. :3057: jenom místnosti řekneme něco hezkého a bude. :D
ppd25

Příspěvekod fujarka v 08. leden 2010, 10:11

Dej pokoj Peťul, pro mně to byla novinka a byla jsem pěkně vyjuklá, až zase postupně... :1518: Se nemusím zase bavit úplně se vším ne? :1518:
Ono se mi pak z toho vidění dělá takové zvláštní 3D a na to nejsem ještě úplně připravená, tenhle vzorek mi stačil.... :sarcasm:
fujarka

Příspěvekod ppd25 v 08. leden 2010, 10:05

Ahojky,

no to je pravda s tím leknutím. :thumbup: Fujarka měla i to štěstí, že byla u toho, když se mi to poprvé stalo, že jsem viděla. :1518: Ještě, že tam byla, páč jsem z toho byla vyplašená hooodně moc a ani jsem nevědala, co se to děje. A hlavně jsem furt špačkovala, jak to, že nevypadjí jako na těch obrázkách. Fakt 2m vysoký postavy, které do andílků z obrázků teda měli daleko. :3152: Ale teď už na ně koukám ráda a beze strachu. Teď naposled jsem se jich zkoušela dotýkat. Dali mi ručku na tu mojí a byl to hodně zvláštní pocit, ale moc příjemný. :3057: Prostě já si potřebuju na vše sáhnout. :D
Jinak Natascio, já se mám skvěle, dalo by se říct. :surf: Se nám povedlo s Fujarkou potkat ty naše do Vánoc. Takže jsem sháněla dárek navíc, konečně byly Vánoce se vším všudy. :1518: Teď v pondělí jsem dala konečně výpověď. Takže to s holkama pořádně rozjedeme. :zbanane:
Fujarko strop si s tebou povídal? :0304: Vidíš Hew Len ví, proč si vždy před seminářem jde pokecat s místností a židlema. Taky to zavedeme, né? :iconwink:

Přeju krásný a sluníčkový den! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Natascia v 08. leden 2010, 9:41

Děvčátka, děkuju moc, jdu na to :3057: a moc se těším, mám takovej nějakej jemnocit v žaludku :suny2:
Natascia

Příspěvekod Violet.11 v 07. leden 2010, 14:49

No Fujarko, tak strop říkáš? :1518: Tak to je super! :023: Auru u "neživých" věcí vidím taky, u sloupů, futer u dveří :1518: Na intru jsme měli na dveřích Rákosníčka zelenýho a ten měl zas auru růžovou :1518:
Tak si chtěl ten tvůj strop konečně s někým pokecat :1518:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod fujarka v 07. leden 2010, 14:07

Violet.11 píše:Ahojky holčiny,
taky se připojím s viděním :1518: U mě je to jak kdy, někdy nevidím vůbec a někdy koukám koukám a hele aura :rosa14: Někdy se o to snažit nemusím.

no aury vidím pouze, když na ně nekoukám :rire: a to si představ, že občas bývám lehce odletělá a pak vidím aury i okolo pračky, auta a tak, pak si říkám, že jsem už úplně švihlá na hlavu :0304: No a když jsem si myslela, že už mně nic nepřekvapí, tak na mně začal mluvit strop a hýbat se :o jsem tak nějak i chápala, že dům může mít duši, ale tohle mně dostalo fakt :notworthy:

A taky mně děsně baví, když někomu ukazuji vílečky nebo bytůstky a oni mi na to řeknou, no to vidím...ale myslela jsem si, že mám mžitky před očima :rire: :0912: :angelicek:
fujarka

Příspěvekod Violet.11 v 07. leden 2010, 13:31

Ahojky holčiny,
taky se připojím s viděním :1518: U mě je to jak kdy, někdy nevidím vůbec a někdy koukám koukám a hele aura :rosa14: Někdy se o to snažit nemusím. Jo a taky se mi dost stává, že mi problikne bílý světýlko, což nevím co je? V knize od Doreen Virtue jsem četla, že pokud chcete vidět anděly nebo jiné, tak si přejte je vidět, tak jsem si to přála :1518: No a sedím takhle ve škole, koukám na učitele a po době za ním vidím bílý světlo, jako hvězdu na obloze. A tak na něj koukám na anděla strážného :clapclap:
U zvířátek vidím jejich auru, ale víly ne a ne! No nic musím trénovat.

Natascio :rosa14: ,
tak si řekni, že je pro Tebe přirozené vidět duchovní svět. Zkus to třeba na kytičkách ty se nehýbou, neutečou Ti a nebude jim blbý, když se na ně budeš furt dívat :1518:
Přeji Ti hodně štěstí :3057: a napiš jak to jde :idzjuz:
Violet.11

Příspěvekod fujarka v 07. leden 2010, 11:15

Ahoj holky :papapa: :rosa14: ,
píšemem píšeme, taky jsem ve fičáku a hlavně se do postýlky dotávám pozdě a ráno vstávám brzo :0304:
Natascio, ono je to s tím viděním dvousečné, když se snažím, tak jsem taky několikrát slepá jak patrona a když se nesnažím, tak zase vidím i to co vidět nechci :1518: Já bych na to netlačila a nechala si to jít svým tempem, nejdůležitější je zbavit se strachu, protože když jsem viděla poprvé anděla, tak jsem pěkně zařvala, se můžeš připravovat jak chceš, ale stejně se v konečném důsledku pěkně lekneme hihi viď Péťo :rire:
Taky jsem si pak vůbec nechtěla jít lehnout, protože jsem se bála :12lol
fujarka

Další

Zpět na VZKAZY, RADY...