"Zmapovat" si nové místo, bydliště....

Povídání jen tak... (archiv)

"Zmapovat" si nové místo, bydliště....

Příspěvekod Esterka v 09. červen 2009, 10:16

Milá děvčátka, jdu pro obecnou radu od vás... :koniczinka:

Kdysi jsme se s manželem stěhovali do svého prvnho hnízdečka lásky, jo to byly časy :lol: a měla jsem kliku. Místo, které se nám naskytlo, bylo skvělé - pro mě to bylo takové uzvření kruhu, možnost dospět, najít sebe samu, je tu pozitivní energie, cítím se tu doma.

Ale přišli děti a je to, jako bych měla v zádech pytel blech, prostě cítím, že dětem musíme změnit styl života, protože tady žijeme jako sardinky v regálu plném jiných sardinek, a toužíme po domku. Jeden se naskytl, má nevýhody, co nemá, že? Je pro mě těžké vzdát se pohodlí města, ale na druhou stranu, jestli volnost, vzduch, les... to všechno jednou bude patřit k dětství mých dětiček, tak to bych si přála. Dát jim to, co jsem sama jako dítě nezažila. Rozhodla jsem se jít podle hesla, člověk má litovat jen toho, co neudělá, a já bych asi litovala... vždycky můžeme z vesnice jít zpátky do města, říkám si.

Zítra se jdeme podívat na domek. A já se ptám, mé drahé čarodějky a citlivky - na co se zaměřit? Techniku nechám chlapovi, ale já jsem na ty energie.
Tady mi při prohlídce bylo moc hezky, byla jsem vzrušená z toho, že by to mohlo být naše, strach byl, to ano, taková normální směsice pocitů.

Teď se mi hlavou honí geopatogenické zóny, přítomnost energií z majitelů, vodních pramenů a jiných negací. Stromy tam rostou rovně, je to na konci ulice, je tam klídek, možná až moc :1518: Poslední dobou mám velmi často pocity v rukou, kdysi jsem dostala reiki a začala jsem se díky vám o to trochu více znovu zajímat. Pálí mě, hřejou mě dlaně, středy dlaní jako v kruhu od bříšek dlaní... Můžu nějak zachytit zprávy z toho místa? Mohu nějak vnitřně, srdcem posoudit, jestli je to pro naši rodinu to pravé? To místo, kde budeme i nadále šťastní? Nebo ještě šťastnější, protože nás to prostě zasadí tam, kam patříme jako strom do země?
Díky za každý postřeh....
Esterka
Esterka

Advertising program
Reklama

Zpět na VZKAZY, RADY...