moje budoucnost

Povídání jen tak... (archiv)

Re: moje budoucnost

Příspěvekod veronika22 v 12. říjen 2009, 12:25

dobry den vam preji. moc rada bych vedela kdy ze svym partnerem budeme mit druhe miminko a co to bude. a jestli budeme stastny dekuji vam moc.
veronika22

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Martomfox v 18. červenec 2009, 18:00

Budoucnost jako taková není konstantní,vše vychází z kosmického zákona prostoru a času, který tvoříme, příčina následek.
Jednotlivec může ovlivnit budoucí události a naopak,avšak pouze dočasně, vše je vzájemné. Takže přirozený sled událostí nelze naplánovat, v mentální oblasti jsou možnosti mnohem větší.
V případě spoléhat na škálovitou budoucnost, není zrovna výhra v loteriích.

M.T.
Martomfox

Příspěvekod babrle v 22. duben 2009, 18:59

Bosorko není co chválit,je to jen životní zkušenost a věř ,že je stále se čemu učit a hledat cestičku.Nemyslí si ,že to unás někdy nejskří,ale bohužel většinou ,kvůlí blbostem,nebo že manžel nedbá na své zdraví.Jinak jednu věc jsem pochopila,že nejdříve musím zvládat své vášně a ego a pak to můžu chtít po někom jiném a né vždy to ustojím. :1518: :1518: Jinak Sibilko ty provokatére a IWanka taky včera jsem se cvičila a nic nedala jsem to .Už jsem našla stránku z obrázky,našla jsm příslušnou kolonku jak se to otvíra tady na atarotu,ale jak ten sakramenský obrázek dostat tam kam patří né. :eusathink: :zalamany: :zalamany: No holt někteří Jelení potřebují čas a oto si budou víc myslet když nato příjdou? :eusathink: :rire: :byebye: :byebye: :sadangel: :rire:
babrle

Příspěvekod sibila v 22. duben 2009, 17:34

Obrázek
PĚKNÉ COOOO
zkušebna
sibila

Příspěvekod sibila v 22. duben 2009, 17:23

Halo strigulky-kd jste kdo :eusathink: :eusathink:
Že se touláte jarní přírodou
Obrázek
Obrázek
sibila

Příspěvekod Bosorka v 22. duben 2009, 16:29

Ahoj babrle,
musím se ti sklonit.Píšeš opravdu krásně a plně s tebou souhlasím ohledně manželství.Nic není na 100% jen to,že jednou zemřeš.Mi kolikrát vyšlo,že můj manžel je můj životní partner,ale pokud se najde mladší jak já,tak v tomhle žádnému chlapovi nevěřím,že by odolal.Já se taky podívám na jiného chlapa a o tom to je.Měli jsme hádky,ale je krásné,že jsme oolalli a k tomu nám hodně pomohl společný czájem a to zajímání se o duších a o reki.Fakt ti smekám. :idzjuz:
Užívej si každý den,jako by byl tvůj poslední.
Bosorka

Příspěvekod babrle v 21. duben 2009, 21:48

Možná jsi zklamaná,protože jsi čekala,že ti tady někdo řekno,to nebo ono.Vykladat karty se dá různě,ale nevěř ,že ti je může někdo vyložit a nebo něco předpovědět na celý život.Už jsem to tady psala mnohokrát.Potkáš tolik lidí a situací ,ktré,nebo kteří ti ovlivní život.Máš vždy několik možností a je na tobě jakou cestu si vybereš.Myslíš si,že by to bylo fajn,že by ti někdo řekl,tak budeš šťastná a basta.?No a ty bys byla v klidu,vůbec by ses nemusela třeba snažit,něco ve svém životě vylepšit protože ti bylo řečeno,že to bude OK.Tobě by se takový život líbil?Když ken¨mně někdo příjde na karty,tak sním proberu situaci jaká je,jaká by mohla být když nic neudělá a je už na něm,zda si z toho co mu řeknu vezme nějaké ponaučení a nebo né.Víš každý vztah začíná většinou krásně,zamilovaně,ať je první ,nebo třetí atd.Ale zamilovanost pomine,nastane všedni realita a nemužeš čekat,že pokud se nebudete oba snažit,že to samovolně bude růžově plynout.Vždyť i hádky mají něco dosebe.Třeba usmiřování,nebo taky zamyslení se nad svým chováním a snažení se poučit se z dané situace.Pokud máš konkrétní trápení,nebo bolest.Tak to napiš.Je to anoninmní a určitě se ti bude spousta lidí snažit dát radu a ukázat směr.Ale to co napíšeš.(zdravím,budu šťasná ze svým partnerem až dokonce života?)Jak ti to zní?Nevím ,zda jsi mě pochopila?Takže pokud máš konkrétní problém ,ze vztahem,napiš do příslušné rubriky dotaz a uvidíš.B. :3057: :3057: :suny2:PS.zkus si trochu probrat vás dva na této mstránce,možná ti to něco ujasní. wwwbrno.cz/numerologie.
babrle

Příspěvekod AFRICANKA v 21. duben 2009, 20:25

jaj to bilo krasne jak ste mi to napsala to ne vinutit lasku to bich nechtela a mate pravdu jak to bude tak bude zije se dal ze jo diky
AFRICANKA

Příspěvekod babrle v 20. duben 2009, 18:28

To jestli budete z manželem spolu,záleží jen a jen na vás dvou.Nemuže ti nikdo slíbít,že to tak bude.Nikdo ti to ani nepředpoví.Tak to nefunguje.Manželství,je o toleranci,obětování,odpouštění,pochopení,trpělivosti,
láce a tak by mohla pokračovat.Nikdy nesváděj prohru na partnera,je to vždy o vás dvou.Začni nejdříve usebe.Musíš si ujasnit co vlastně od toho vztahu očekáváš.Další věc ,která je velmí důležitá,je komunikace.
To když se některé věci nevyřknou,to může být příčinou nedorozumění.Věř mi ,že je to vždy jen a jen na těch dvou a žádný čaroděj,čarodějka a kartářka,ti nemůže manželství zachránit ,nebo vylepšit.To musíte vy dva.Z vlatní zkušeností ti mohu říct,že to není procházka růžovým sadem.Jsem vdaná spoustu let a nikdy to nebylo lehké.Ale pokud opravdu chceš a skutečně miluješ a jseš ochotna někdy slevit,třeba ze svých priorit,tak se to může podařit.Lásku si vynutit nemůžeš,ale můžeš milovat bez výhrad.Někdy je možná lepší netrvat natom za každou cenu.Myslím tím,když v manželství je (agresivita) a podobně.Buď vděčná za každý krásný okamžik,který spolu zažijete a nemyslí jaké to bude ,ale myslí jaké to je a jaké byto mohlo být.
Přejí ti hodně štěstí a odvahy a možná ti některá z děvčat poradí líp. :eusathink: :3057: :suny2:
babrle

Příspěvekod AFRICANKA v 19. duben 2009, 20:08

AFRICANKA píše:zdravim chci vedet co bude semnou co me ceka v zivote
AFRICANKA

Další

Zpět na VZKAZY, RADY...