Jak najit samu sebe?

Povídání jen tak... (archiv)

Re: Jak najit samu sebe?

Příspěvekod Libulienka v 09. leden 2009, 10:22

Ahoj Lejla,

ak máš pocit,že najsť samu seba je práve to,že začneš spievať skús to..Mne sa v živote splnilo veľa
želaní, pretože som sa zbavila strachu,že to a to nedokážem??A naštastie som mala vždy okolo seba
kopec ľudí,čo ma povzdudili,či posunuli ďalej...je nutné len silno,silno chcieť a predstavovať si napr.
ako už spievaš nádherné pesničky...Nie je to ani to,že nevieš čo chceš??sú to len obavy a tých je nutné
sa zbaviť......Už len to napr.,že chceš spievať je krásne a znak toho, že si už vlastne našla samu seba...len zahod svoje pochybnosti za hlavu...pa Libuša
Libulienka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 28. listopad 2008, 19:08

Ahoj Zdeničko,Bono a ostatní.Otázka na Zdeníčku,tak co si teda říkaš do toho zrcadla? :1518: Jinak souhlas,člověk stím pracuje dlouho a má pocit,že je v cajku a najednou příjde nějaký problém a ukecávej se ,že jsi bohatá,zdravá atd.Když máš prázdné konto a je ti blbě. :0304: Já docela dlouho pracují s knihou Bílá Magie.Je to fajn kniha,která mě docela nakopla ,hodně let spátky.Zrovna včera jsem po dlouhé době koketovala ,s runami a zjistila jsem ,že jsem si na hůlku vybrala takové znaky ,které korespondují z mým přesvědčením a stylem života-A to jí mám už dlouho.No skrátka člověk se stále učí.Co se týče toho jak vypadám,to mě nějak nebere.Po zasvědcení do Reiki,jsem svůj vzhled přestala řešit.Jen se tak trochu bavím,na účet některých dam.Když jdu z manželem,tak jelikož jsem silnější,tak některé dámy si zkoušejí,zda jsou ještě žádoucí.Mají pocit,že když jsem taková ,jaká jsem,tak manžel bude uplně pryč.No a já mu to moc přejí.Ty časy ,když jsem žárlila ,mě úplně přešly,no a kdyby děvčata věděly,co dá práci takový nemocný chlap,tak by asi koukaly rychle vedle.No a já mám dobrý pocit.Děvčata si zvednou sebevědomí,můj muž taky a spokojení jsou všichni.Tak doufám,že je to taky pozitivní? :1518: :roll: Tak se mějte čarodějky.B.
babrle

Příspěvekod Bona magus v 27. listopad 2008, 13:01

Ahojky kolegyňky :smil68:
Také srdečně zdravím Karmičku :P a souhlasím.Moc podvědomí je úžasná. Lkwiatek: Lkwiatek: Lkwiatek:
No a jak říká Zdenička, běh na dlouhou trať :1518: :1518:
Mějte se moc,moc krásně :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod zdenička v 27. listopad 2008, 12:27

Ahoj Karmo, :suny2: :suny2: :suny2: :suny2:
taky jsem se učila srovnávat myšlenky v hlavě tak, abych vysílala pozitivně to, co chci a ne to čemu se bráním. A učím se stále. :rosa14:
Jednoduché to je.
Co opravdu nechcema, aby nás v životě potkalo nebo se nám stalo,měli bychom říkat do naše nitra pozitivně. Neříkat slovesa s předponou ne. Tak jak říkáš. :papapa: :papapa:
Tomu NE, naše podvědomí nerozumí. Takže se ze záporu okamžitě stává kladná zprává.
Příklad.
Nemám hlad, podvědomí rozumí mám hlad. Nechci pracovat-podvědomí rozumí, chci pracovat. Nezlobím se na tebe-zlobím se na tebe.
Takže je potřeba dávat impulzy takové, aby tomu ta naše hlava maková rozuměla.
Třeba. Jsem báječná, jsem šikovná, věřím si a mám se ráda. To je paráda. Jak se hned zpraví nálada.
No a co je ještě důležitější, tak nejen co vysíláme slovy, ale musíme tomu i věřit. Takže já hodně pracuji s afirmacemi.
Až cítím, že je moje tělo přijalo. Tak pracuji na jiné. Je to někdy běh na dlouhou trať, ale jak člověk přehraje starou nahrávku a začne té nové věřit, je vyhráno. :1518: :1518:
A ještě vám dám jeden typ. Víte, jak snadno zjistíte, jestli se máte rádi???? :?: :?:
Podívejte se do zrcadla a řekněte sami sobě do očí, mám tě ráda, miluji tě. Pokud vám to půjde dobře, tak se máte rádi, pokud se budete smát nebo si říkat, že je to blbost, co to kecám, tak se moc rádi nemáte. Člověk by nevěřil, jak je to snadné. Ale někdy se díví sám sobě, jak je všechno jinak, než by řekl.
Tak ahoj Karmo a čekám na tvoje draky. Taky by mě to zajímalo. Měj se pěkně. Zdenka. :idzjuz: :idzjuz:
zdenička

Příspěvekod Karma v 25. listopad 2008, 19:36

Ahoj Lejlo i ostatní,
díky této knize:Tajemství :iconwink: od Byrne Rhonda :suny2: sou mé myšlenky pozitivní a směrují se správným směrem.Je tam uceleně popsána moc myšlenek.Zákon přitažlivosti.Zákon gravitace je pevně dán a je neměnný.Stejně tak zákon myšlenek.To na co myslíme k sobě dřív nebo později přitáhneme.Tento zákon nezná slova nemůžu,nechci,nebude,nemám...Když doma musíme uklidit a říkáme si..mě se nechce...podle tohoto zákona říkám,ale ano chceš a chceš,aby toho bylo ještě víc než toho je.Nebo si říkáme..já nechci,aby mi bylo smutno.V tom případě říkáme,chci,aby mi bylo smutno a bude mi je hůř,než mi je.
Správná formulace myšlenek je vypustit tyto slova.Proč myslet na to,že je nám smutno?Ne,stačí vyslovit,je mi dobře,jsem štastná a naprosto odklonit tok svych myšlenek.Můžu přeci říct,uklidím to rychle a s láskou.Tato kniha si mě našla a nejeden človíček v mé blízkosti už jí má.Věřím,že jste na ní už narazili.

Myslete na ty hezké věci a vše ostatní přijde :1258: :suny2:

Příspěvekod Bona magus v 24. září 2008, 16:22

Ahojky Lejlo. :smil68:
To tvé poděkování je pro nás všechny ten nejkrásnější dárek .Osobně jsem moc ráda,že tu budeš pobívat.Jsi velice upřímná,srdíčková a snaživá.Určitě to někam dotáhneš.... :suny2: :koniczinka: :suny2:
Bona magus

Příspěvekod Lejla v 24. září 2008, 9:37

Vsechny zdravim :3057: ,
dekuju moc za rady, urcite mi pomohli a jeste pomuzou. :023: Iwanko, neboj ja odsud nezmizim, moc se mi tul libi a je mi tu fajn. Vzdycky tu naleznu takovy klid... Ne, ja vam neposlu mp3, ja vam poslu rovnou listky na muj koncert :) :1258:
Jinak chci rict, ze jste tu moc fajn lidi a ze jsem rada ze se vas poznala a jeste snad poznam ;) :)
Chodim sem rada jednak z toho duvodu, protoze vseude se zajimaji lide jen o to spatne, bavi je koukat a diskutovat o to spatnem......A tady to tak neni, taze jen tak dal :)
Mejte se zatim hezky s Laskou Lejla :3057:
Lejla

Příspěvekod Iwanka v 23. září 2008, 22:09

Krásný večer holčiny. :rosa14:
Hančí, ty uličnice jedna, je dost, že jsi se tu taky objevila. Díky za příspěvek. :rosa14:
A samozřejmě i vám ostatním - už k tomu nemám ani co dodat...

Lejlo, nádherně jsi to napsala - a v podstatě jsi vystihla s tou vzpomínkou, která se ti vybavila jak to vlastně u nás lidí funguje, respektive mělo fungovat... Když netlačíme na nic, když si prostě jen věříme jako ty děti. A to je to, co tady stále hlásám. Hrát si jako děti není žádný hřích, ale opravdu to nejmoudřejší co můžeme udělat.
Já třeba když mám dobrou náladu, tak mi práce jde od ruky - hraju si s odpovídáním a tak... Ale když jí mám blbou nebo se hodně snažím odpovědět, tak mi to skoro vůbe nejde... A nenapadnou mi ani ty správné myšlenky, které by mi napadly, když bych byla uvolněná a hravá...

Takže, chceš-li zpívat milá Lejlo, hraj si - neber to až tak vážně a samozřejmě do toho vlož své srdíčko (jak jsi sama krásně popsala) a ono to půjde.... máš krásnou, upřímnou dušičku...
A myslím si, že i tvé chtění - něco dokázat tvému okolí, které pochybuje, by ti mohlo mooc pomoci. I když by se mělo správně dokazovat jen sobě samým... Přesto si ale myslím, že na tom není nic špatného - když těm nevěřícím bubákům a strašákům spadne nakonec brada, až tě uvidí třeba v TV... :023:

Budeme na tebe myslet i držet palečky, a pak nám tady budeš muset jednou zazpívat. :D Nebo alespoň poslat ukázku v mp3... OK? :lol:
Tak se měj moc hezky a ne abys zmizela... :iconwink:
A samozřejmě se mějte krásně i vy ostatní. Já už asi více dnes odepsat nestihnu. Tak zas příště.
Dobrou noc a krásné sny. :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Bona magus v 23. září 2008, 19:17

Ahojky Lejlo. :smil68:
Nestačím číst všechny příspěvky,třeba to tam někde je,ale slíbila jsem,že se ozvu.Pokud opravdu víš co od života chceš(s tou myšlenkou velmi opatrně!),tak si to představuj.Mysli na to,jak to bude krásné,až se tvé představy naplní.Funguje to ,to ti potvrdí asi každý.
(Já si přála prince na bílém koni a mám ho.Od prvotní myšlenky pouhých dvanáct let :1518: )
Mějte se všichni moc hezky :idzjuz:
Bona magus

Příspěvekod fujarka v 22. září 2008, 20:10

Ahojky,
jedna z cest jak najít sebe samu je aura soma http://www.aura-soma.cz/aura-soma.php lahvička Equilibrium, je dobré vzít si konzultanta, ten ti na základě tvého výběru barev udělá výklad a pomůže ti najít témata tvé osobnosti a doporučí ti, co zrovna řešit a kterou část začít léčit. Lahvička je složená z výtažků krystalů a bylinek a působí i na podvědomí, má úžasnou energii. Všem vřele doporučuji, mně aura soma velmi posunula na mé cestě. Jinak co mi pomáhá ..... udělat rázný řez a pořádnou změnu nebo se uklidit na dovolenou jenom tak sama a přemýšlet si třeba u moře s vypnutým telefonem, také mi pomáhají andělské výklady, pokaždé dostanu takové nakopnutí nebo třeba andělský workshop či skupinová meditace.Pokud mám věci, které potřebuji ze sebe dostat a zpracovat, tak je nejdřív vyběhám, nadávám v duchu a dávám si u toho do těla :1518: . Ale to jsou mé způsoby, ty to můžeš mít úplně jinak. :iconwink:
fujarka

PředchozíDalší

Zpět na VZKAZY, RADY...